Новини

Alter Bridge має "цілу купу ідей" для альбому №6
08.11.2018р. 552 Автор: Квітень
Alter Bridge має "цілу купу ідей" для альбому №6

Майлз Кеннеді (вокал-гітара) повідомляє, що він і Марк Тремонті (гітара) вже навесні повернуться до реалізації нових ідей після виходу останнього, п'ятого за ліком альбому від 2016-го року "The Last Hero"
За словами Майлза Кеннеді, у нього та гітариста Марка Тремонті, є "ціла купа ідей", для чого і почнеться робота над шостим студійним альбомом команди.

Відповідаючи виданню My Global Mind,стосовно можливості того, що Alter Bridge зберуться у наступному роціці, Кеннеді каже: "Є такий план. Фактично, після того, як я закінчу сьогодні з пресою, я повернуся до написання.”

"Марк Тремонті робить теж саме. Ми знову зберемось у квітні для запису. Є ціла низка ідей, які в'ються навколо,... і це досить цікаво ".

Крім цього Майлз додав: "Ще рано говорити про те, що і як має бути, але Марк і я, як правило, вигадуємо багато ідей, з якими інколи “кидаємось на стіни”, щоб побачити, що з цього вийде.

"Пісні, які ми обираємо, вирішують настрій запису, і ми не будемо знати остаточно результату до квітня".

Остнні два роки - важкий період для Кеннеді. Alter Bridge не тільки нещодавно випустив відео-фільм Live At The Royal Albert Hall, але також був залучений до співпраці зі Slash у новому альбомі Living The Dream, а також випустив свій сольний альбом The Year of the Tiger.

Так чому б не взяти перерву?

Кеннеді відповідає: "Для кожного з нас на нашій планеті є лише 25000 до 26000 днів - це число, яке я чув. Я думаю, що намагаюсь плідно користуватись цими днями, а не просто роблю музику та бачу світ... живу, щоб зробити людей щасливими.

"Що довше я залишаюсь у цьому бізнесі, то розумію, що це стосується не тільки вас, але й вашаої відповідальністі за те, щоб задовольнити інших. Це, безумовно, допоможе зберегти мотивацію продовжувати робити музику та жити далі.

"І у мене у мене є обов'язки вдома, тому що у мене чудова дружина, а я розумію, що час короткий. Ми маємо лише обмежену кількість часу одне для одного, і я це добре знаю.

"У найближчі пару років я постараюсь приділяти більше часу, щоб бути вдома з моєю дружиною та собаками. Може, спробую і клонувати себе! "

Джерело - https://kvitenyu.blogspot.com/2018/11/alter-bridge-6.html#links