Новини

Філ Могг піде з UFO після прощального туру.
04.06.2018р. 1222 Автор: Квітень
Філ Могг піде з UFO після прощального туру.

Незмінний фронтмен та засновник UFO Філ Могг підтверджує, що наступний 2019 рік, коли гурт  UFO буде відзначати своє 50-річчя, стане його останнім у складі команди.

У своєму зверненні на веб-сайті групи, Могг говорить: "Це рішення дозріло вже давно, я вважав, що мав би піти ще наприкінці двох попередніх турів UFO. Я не хочу називати це прощальним туром, оскільки я ненавиджу  це слово, але наступного року відбудуться мої останні концертні гастролі разом з гуртом.

"У 2019-ому рік буде 50-річчя UFO, так що, думаю, це правильне рішення. Буде заключний тур Великобританією, і ми організуємо ще кілька концертів в обраних інших містах, з якими  група має міцний зв'язок.  Але за межами Великобританії це не буде довгий тур.  Як і будь-який тур, це нне найкраще проведення часу і хоча ми маємо величезний досвід у цьому, втома вже дає себе знати  Я завжди казав собі, що коли дійду до цього етапу, я нарешті відмовилюсь від продовження і я це зроблю.  Це час для мене «аби кинути курити "

Могг також натякнув, що група може продовжувати і без нього, кажучи: "Я сказав хлопцям, що це так. Вони знає, що прийшов час, коли я хочу піти, і вони знають, що вони можуть робити все, що вони хочуть робити. але без мене, бо я вже не хочу грати наживо або робити записи, хоча... сказавши це, думаю, що міг би продовжувати робити власний альбом... все залежить від того, як я буду себе почувати". Можливо, найкраще слово яке це характеризує -  "гіркий солодкий", але час прийшов, і все, що залишилося, полягає в тому, щоб переконатися, що у нас відбудуться гарні гастролі ".  Деталі прощального туру групи поки не оголошуються.

P.S. Наша довідка - UFO (британська рок-команда, заснована у 1969 році. Внесла суттєвий вклад у формування стилю «хеві-метал» и здійснила великий вплаи на формування багатьох класичних «металевих» гуртів (Iron Maiden, Metallica, Megadeth та інш.).

За багаторічнц історію гурт багато разів розпадався і переживав значні зміни складу, проте єдиним незмінним учасником команди та автором більшості текстів пісень є вокаліст Філ Могг.

Джерело - https://kvitenyu.blogspot.com/2018/06/phil-mogg-ufo.html#links