Новини

Foo Fighters випустили нове нове відео та космічний спосіб його перегляду. І ще — слухайте новий альбом команди, що був представлений 15 серпня. Пісня Foo Fighters - 'The Sky Is A Neighborhood' вже в ефірі Радіо Такт !!!
29.08.2017р. 736 Автор: Квітень
Foo Fighters випустили нове нове відео та космічний спосіб його перегляду. І ще — слухайте новий альбом команди, що був представлений 15 серпня. Пісня Foo Fighters  - 'The Sky Is A Neighborhood' вже в ефірі Радіо Такт !!!
Фронтмен Foo Fighters Дейв Грол знову представ перед камерою в дивному трипільському астрономічному відео. Чому трипільському запитаєте Ви? Ги... відповім я. А Ви подивіться... У музмчному відео "The Sky Is A Neighborhood" ( Поруч з небом чи... Небо По-сусідству) Foo Fighters впевнено розташувались на даху маленьких ясел, У самому будиночку можна впізнати дочок Дейва Харпера та Violet які влаштували собі мирне читання ліричної поетичної книги проти ночі...А тим часом демонічні Дейв, Тейлор, Кріс, Пат, Нейт і Рамі з палаючими очима грюкають по даху ногами та пропалюють його поглядами... Цікаво чо “Foos” також відкрили деякі цікаві нові можливості для перегляду цього відео на своєму веб-сайті. Відвідувачі foofighters.com тепер зустрічаються з нічним небом що потихеньку пересувається як у реальності. Можна побачити центральне сузір'я, що об'єднується у форму логотипа Foo Fighters . Якщо ви зайдете з телефона, то на Вашому екрані буде визначено місце Вашого розташування і Ви зможете повернути екран таким чинос, щоб побачити, де знаходяться знамениті сузір'я, щодо вас! Гупрт вперше представила повну версію пісні "Небо ..." на ісландському фестивалі ще в червні 2017 року. З цього приводу Гарпер Грол зробив її дебют "Foo Fighters", граючи на барабанах на обкладинці "We Will Rock You". І нарешті!!! Випущений на 15 вересня новий альбом Foo Fighters - Concrete and Gold був описаний Дейвом Гролом як "версія Motorhead клубу одиноких сердець Sgt. Pepper ... або щось подібне” :))) . Посилання на відео - https://www.youtube.com/watch?v=TRqiFPpw2fY