Новини

Ловець Океанів - Двадцять років виявилися занадто довгим терміном для смертних людей з скінченним життям...
20.07.2017р. 754 Автор: Олена Борзик
Ловець Океанів - Двадцять років виявилися занадто довгим терміном для смертних людей з скінченним життям...

У четвер, 6-го липня, у відомій вінницькій книгарні “Є” відбулася презентація дебютного роману українського філософа та журналіста Володимира Єрмоленка, що раніше був відомий лише за своїми науковими книгами та досить цікавою публіцистикою. На цей раз автор вирішив підійти до літератури з боку філософії та представив на очі читачів книгу “Ловець океану”.
Майстер слова на презентації докладно описував ціль та призначення цієї книги, а також неодноразово звертав увагу, що його художня література вийшла з філософії та пошуку людини себе.
Володимир Єрмоленко в “Ловець океану” описує подорож відомого гомерівського персонажа, що славився своєю хитрістю та довготривалою подорожжю — Одіссея. Хоч вся книга і засновується на подорожі Одіссея, але з незвичного для нас боку. У книзі зображуються події, котрі відбуваються після повернення Одіссея додому, в якому, на жаль, на нього вже ніхто не чекає. “Двадцять років виявилися занадто довгим терміном для смертних людей з скінченним життям” - як пояснює відсутність близьких Одіссея сам автор .
За словами Володимира Єрмоленка ця книга не має історичної основи, а має лише прив’язку до людської природи — це шлях до усвідомлення скінченності. Саме у подорожі зворотнім шляхом герой з триктера, що всюди хитрить приходить до ролі вождя, який усвідомлює скінченність свого життя.
210 сторінок книги “Ловець океану” захоплюють життєвою мудрістю на кожній сторінці, а будь-якого читача приведуть до глибоких роздумів. Ця книга варта уваги тих, хто не боїться черпати глибше і усвідомлює скінченність буття кожного, адже наше життя — це океан.