Новини

Річі Блекмор висловив готовність зіграти в одному з фінальних шоу з Deep Purple "за ностальгічними міркуваннями", проте це “ймовірно, неймовірно”.
18.07.2017р. 678 Автор: Квітень
Річі Блекмор висловив готовність зіграти в одному з фінальних шоу з Deep Purple "за ностальгічними міркуваннями", проте це “ймовірно, неймовірно”.
Легендарний гітарист Річі Блекмор сказав, що міг би об'єднатися з Deep Purple для одного з фінальних шоу. Під час розмови з журналістом Rock N Roll Reporter у Німеччині (промо-інтерв'ю до шоу Blackmore's Night у наступному місяці), Річі запитали, чи не захоче він знову виступати на сцені з Deep Purple. Річі, який був співзасновником Deep Purple у 1968 році і остаточно розірвав стосунки з командою у 1993-ому, прокоментував це наступним чином: "Я думаю, що якщо б вони були зацікавлені, і наші графіки були б узгоджені, я мав би можливість взяти участь в одному шоу, з ностальгічних причин. Але я не думаю, що Deep Purple цікавиться цим. У них своя ніша і вони не роблять таких речей. Ми друзі, і я роблю свою музику протягом двадцяти років, і вони роблять свою справу протягом двадцяти років. Проте....це... напевно, не станеться. Їхнній менеджмент не хоче цього, навіть якщо це було б всього одне шоу. Їх керівництво не дозволило б, я впевнений ". У інтерв'ю The Guardian ще в травні Річі сказав, що він "не зневажає" Deep Purple і зіграє з ними, якщо буде запропоновано, однак він визнав, що це ", ймовірно, неймовірно". У квітні Іан Пейс (барабанщик DP) сказав, що Deep Purple не розглядає можливість возз'єднання з Річі Блэкмор, оскільки "ніхто не можете гарантувати, що кожен день з ним буде безпроблемним". Ян розповів The Podcast Rock Brigade: "Коли Річі пішов, його ніхто не звільняв, ніхто не казав йому:" Ти маєш піти ". Це був його вибір. Гурт продовжив своє життя без нього. Річі почав робити свою справу, що чудово. Він був очевидно щасливий, роблячи це, і ми щасливі робили те, що ми робили за останні двадцять три...двадцять чотири роки. Чесно кажучи, для нас це (об'єднання) не має сенсу. У нас чудові стосунки всередині групи, всі дуже доброзичливі, і все, що ми маємо робити, - це вийти на сцену та робити музику, і жодних інших міркувань не потрібно. "Я думаю, що у Річі все трішечки не так. Все трохи складніше.... На цьому етапі мого життя я не потребую захмарних замків. Мені подобається, щоб моє життя було ясним і прозорим, і знаю, що це буде добре. Я люблю Річчі до смерті, але я не можу гарантувати, що кожен день з ним буде безпроблемним». Річі навіть не відвідав Залу слави рок-н-ролу, коли у квітні 2016 року,коли туди, нарешті потрапили Deep Purple, випустивши на той час зловісну заяву на Facebook : "У мене є причина, чому я не відвідав церемонію у Залі слави рок-н-ролл , хоча я ціную цю нагороду ". "Deep Purple" вирушає на п'ятиденний тур по Великобританії вже у листопаді. Ось дні концертів ЛИСТОПАД 2017 Бірмінгем Барклайярт Арена — п'ятниця 17 -те Манчестер Арена — субота 18-те Cardiff Motorpoint Arena — понеділок 20-го Глазго SSE Hydro — середа 22-го Лондон The O2 — четвер 23-го Джерело - https://kvitenyu.blogspot.com/2017/07/ritchie-blackmore-deep-purple.html#links