Новини

Род Стюарт Джеффу Беку: Давай зробимо альбом
29.10.2018р. 382 Автор: Квітень
Род Стюарт Джеффу Беку: Давай зробимо альбом

Род Стюарт сказав, що він хотів би возз'єднатися з Джефом Беком (екс-партнер Стюарта), щоб зробити блюз-рок альбом, якщо гітарист "за".
 

Таким чином Род Стюарт звернувся до Джеффа Бека, кажучи, що хоче знову робити з ним музику.

Нагадаєио , що Род та Джефф разом грали в The Jeff Beck Group в кінці 60-х років, але особистісні непорозуміння пари, в в минулому, виявились настільки глибокими, що можливість воз'єднання не обумовлювалась ...до сих пір.

У новому інтерв'ю Rolling Stone, Стюарт через видання, запитав, чи зможе він і Бек, хоча б один раз відставити свої розбіжності вбік, аби знову зробити музику.

Стюарт сказав: "Ну...мій голос і його гітара, це “матч”, зроблений на небі. Було б чудово це робити. Це було б чудово”

"Ми спробували це вже один раз, але ми не могли все передбачити. Я маю на увазі серйозне зіткнення, але ти знаєш, ніколи не говори “ніколи”.

"Я знаю, що це кліше, але, насправді, я за це, якщо він буде також “за”. Справа в тому, що ми хочемо творити. Це важлива справа ".

Rolling Stone зауважив Стюарту, що цей союз дісно був би "вибухонебезпечним", на що Стюарт відповів: Ви маєте рацію і Ви на місці і це опублікуєте. Дай мені знати, що він відповість ".

Довідка — у минулому місяці Род випустив свій новий студійний альбом Blood Red Roses через Decca Records.

Говорячи про запис, він сказав: "Я завжди думаю, що буду створювати альбоми для кількох друзів, і цей запис має таку інтимність. Щирість і чесність проходять довгий шлях у житті, і це ж саме в написанні пісень ».

В цей час Стюарт подорожує по Північній Америці, і його тур завершиться шестиденною резиденцією в Колезіумі в Палаці Цезарів у Лас-Вегасі в листопаді та грудні.

Потім він повернеться до Великобританії та Європи навесні наступного року для подальших живих виступів.

Джерело - https://www.loudersound.com/news/rod-stewart-to-jeff-beck-lets-make-an-album