Новини

Рок-сенсація (!) - лідеру гурту Black Country Communion Joe Bonamassa (Джо Бонамассі) вдалось зібрати до купи свою команду аби записати новий альбом “ BCCIV”!!!
07.09.2017р. 705 Автор: Квітень
Рок-сенсація (!) - лідеру гурту Black Country Communion Joe Bonamassa (Джо Бонамассі) вдалось зібрати до купи свою команду аби записати новий альбом “ BCCIV”!!!
Це мабуть перший епізод серії промо роликів на каналі YouTube від Mascot Label Group з відео, що демонструють інтерв'ю з Джо Бонамассою, Гленном Хьюзом та Джейсоном Бонхемом, а також кадри гурту під час запису свого нового альбому "BCCIV" Під час відеоролику Бонхем розкриває, що він був останнім, хто відповів на пропозицію Бонамасси змусити команду зібратися знову разом. "Я гарненько міркував не менше ніж 36 годин, перш ніж я дав відповідь", говорить він - "просто тому, що це моя звичка завжди запізнюватися. Я ніколи нічого не роблю вчасно, а для барабанщика, який не дружить з часом ... дещо може просто не трапитись”.. У свою чергу Бонамасса каже, що він від своїх очікувань та сподівань, почуває себе "виснаженим, але радісним" після семиденного запису альбому у студії. Він також згадує, що прийняв рішення знову зібрати команду десь посеред ночі коли був у Дюссельдорфі. Я сказав собі сказав: "Я це зробив, тому що я втратив це, і я втратив цих хлопців. Я втратив радість, я втратив друзів, і я втратив музику". "BCCIV" - четвертий студійний альбом Black Country Communion, перший за останні п'ять років. Попереднім був "Afterglow" 2013 року, і, як і в перших трьох записах цієї групи, з ними виступив "неофіційний п'ятий член" Kevin ‘The Caveman’ Shirley (Кевін Шірлі) (Led Zeppelin, Iron Maiden, Aerosmith). Джерело - https://kvitenyu.blogspot.com/2017/09/black-country-communion-joe-bonamassa.html#links