Виграйте призи

Відділ кадрів (Два квитки в кіно (к-р ім.Коцюбинського)
Час розіграшу: кожного дня з понеділка по пятницю— 09:36
Відділ кадрів (Два квитки в кіно (к-р ім.Коцюбинського)
Правила:

Ведучий задає питання, що стосується фільму, на який розігруються квитки. Надаються 4 варіанти відповіді, а далі приймаються дзвінки слухачів на студійний номер 52-01-52. Хто перший назве правильний варіант, той і отримує приз. Зрозуміло, що кількість гравців тут може коливатись від одного (якщо перший же слухач надасть вірну відповідь) до чотирьох (коли останній назве єдиний варіант, що залишився).

 

Умови:

Один і той самий слухач може вигравати квитки до кінотеатру Коцюбинського не більше одного разу на тиждень. Квитки розігруються на день наступний за днем розіграшу. Переможець має обрати зручний для себе сеанс (інформація про час сеансів - за тел. 52-59-78) і завітати перед початком сеансу до каси кінотеатру, де йому назвуть його місця у глядацькій залі.

У червоній залі кінотеатру забороняється їсти помідори, у зеленій - огірки. Також не дозволено під час сеансів розпивати спиртні напої, класти ноги на плечі, розповсюджувати наркотики, закликати до повалення державного ладу, ходити по газонах, стояти під стрілою, плювати на 3Д-окуляри, проводити гей-паради, ліпити козюльки під сидіння і лаяти президента. Приємного перегляду!