Виграйте призи

Велика піца від "Ла Коста Азура" в офісних "Голодних іграх"
Час розіграшу: щодня з понеділка по п'ятницю з 10:07 до 11:00
Велика піца від "Ла Коста Азура" в офісних "Голодних іграх"
Правила:

Телефонувати на студійний телефон 52-01-52, відповідати на запитання і набирати бали. Як саме: кожен гравець може відповісти максимум на три запитання. Наступне запитання ми задаємо тільки якщо отримали правильну відповідь на попереднє. Іншими словами: неправильна відповідь — і ви закінчуєте гру. Перед кожним питанням гравець обирає його рейтинг: від 1 (найлегші) до 5 (ну дуже складні). Якщо відповідаєте правильно, рейтинг питання переходить у набрані вами бали. У кого в кінці гри балів виявляється найбільше,- той і виграє велетенську піцу від "Ла Коста Азура" і годує свій голодний офіс.

Порада: залучайте до обговореня якомога більше ваших колег. Адже одна голова — добре, а дві — то вже мутація (це Шемет якось сказав). Але колективний розум зазвичай дає інтелектуальних пендюлів індивідуальному.

Умови:

У “Голодних іграх” беруть участь ТІЛЬКИ ОФІСИ. Під офісом ми розуміємо будь-яке робоче місце, де працює бодай одна людина. Обов'язкова умова: ви маєте повідомити в ефірі назву своєї організації (фірми, підприємства, компанії, синдикату, ФОП,..) Навіщо? Просто з нами грає і податкова, а вони люблять ходити з перевірками до тих, хто виграє в них піцу ))

Один офіс може грати один раз на день, а вигравати — раз на тиждень. Тобто: виграли — вітаємо і чекаємо на вас наступного тижня. Так ми, використовуючи службове становище, робимо цей світ справедливішим!

І ще: якщо ви ніяк не можете потрапити до нас в ефір, а піцу дуже хочеться, напишіть нам тут. А краще - намалюйте. І, цілком можливо, ми зателефонуємо вам у рубриці "Пальцем в небо".

15.10.2012 - 7:40
Дмитрий Данильчук

ЧП Абрашко. Не могу к вам дозвонится в голодные игры. 0980646216

13.09.2012 - 19:15
CCC

хочемо виграти піццу!! відповіді на багато питань знаємо, але ж додзвонитись складно. 
Мережа "Світ столів і стільців" 0971895185

14.09.2012 - 10:47
Квітень

Ваше замовлення прийняте:)) На початку наступного тижня зустрічаємось в ефірі. (Ю.Квітень) 

7.09.2012 - 11:28
Василий Коваль

Вже 2 неділі не можемо до Вас дозвонитись на "Голодні ігри", а так кортить покуштувати смачнючої піци. ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ будь-ласка -чекаємо (голодні, але з надією в очах). 
ТОВ "ВІННЕКС" тел. 56-25-53