Новини

«Неголубой огонек» повертається
08.09.2012р. 2272
«Неголубой огонек» повертається

Михайло Козирєв організовує 13 листопада в Crocus City Hall "Неголубой огонёк 2012. Мишанина" під гаслом "Такими артистів ви ще не бачили"!.

Назва "Неголубой огонёк" уперше з'явилась в першу ніч 2004 року, коли Михайло Козирєв , Максим Віторган і команда "Нашого радіо" взялися за новорічну програму для телеканалу "РЕН-ТБ". Ідея "Неголубого огонька" полягала в поєднанні непоєднуваного і порушенні якщо не усіх, то більшості канонів новорічного телебачення. Жодна пісня не лунала в звичайному вигляді. Філіп Кіркоров і Гарік Сукачов, Земфіра і Інна Чурикова, Борис Гребенщиков і Саша Васільєв, "Машина Часу" і "Прем'єр-міністр", група "Звєрі" і Тетяна Буланова - це були несподівані дуети і парадоксальні кавер-версії. В результаті ефір "РЕН-ТБ" в новорічну ніч домігся нечуваних для себе рейтингів, багато пісень увійшли в історію, а програма здобула премію "ТЕФІ".

Потім були "Неголубой огонёк-2", новорічне шоу "Перша ніч з Олегом Меньшиковым" на НТВ; усі програми брали за основу той же принцип - "вибух матриці". Багато прийомів, освоєних в тих історичних передачах, міцно зміцнилися за минулий час в популярних телевізійних музичних шоу.

І ось "Неголубой огонёк" повертається. Продюсерський тандем Михайла Козирєва і Максима Віторгана, оцінивши стан новорічних програм останніх років, зрозумів, що в житті і сьогодні "є місце подвигу". Застарілі лекала, затягані ідеї, незмінний десятками років склад зірок; перегляд телевізора в новорічну ніч став майже огидною справою для сучасних і дотепних людей.

У "Крокусі" відбудеться зйомка "зовсім іншого" новорічного шоу. Список учасників і музичних номерів поки тримаються в найсуворішому секреті, але автори проекту гарантують - буде весело і чарівно, глядачів чекає багато хороших пісень, яскравих виступів і, звичайно, "винесення мозку" в найпозитивнішому сенсі.