Новини

AC / DC цілий місяць відзначатимуть 40-ту річницю альбому
14.07.2020р. 1447 Автор: Квітень
AC / DC цілий місяць відзначатимуть 40-ту річницю альбому

13 липня AC / DC оголосили, що відзначатимуть 40-ту річницю свого альбому "Back In Black" (обсяг продажів більше 50 млн.) протягом липня.

Окрім оновлення їхніх профільних фотографій із зображеннями  40-річчя Back in Black, AC / DC також опублікував 30-секундне тизерне відео, озвучене музикою "Hells Bells".

Крім того на своїй сторінці у Твіттер вони опублікували фотографію рекламного щита, який рекламував вступний північноамериканський концерт Брайана Джонсона з AC / DC в Нортлендському Колізеї в Едмонтоні, Канада, рівно 40 років тому 13 липня

Подальші подробиці святкувань "Back In Black"ще не розкриваються, однак це може бути схоже на святкування 40-річчя Higway To Hell у липні 2019 року.

Поряд із активністю соціальних медіа, AC / DC завантажили на YouTube рідкісні архівні вистави Higway To Hell  ,  The Jack’ and ‘Whole Lotta Rosie’ і вони запустили новий асортимент пам'ятних товарів та заставку Higway To Hell  для мобільних телефонів.

Нагадаємо, що "Back in Black" - перший альбом AC / DC з вокалістом Брайаном Джонсоном після передчасної смерті Бон Скотта, яка сталася п'ятьма місяцями раніше, вийшов 25 липня 1980 року.

Один з найбільш продаваних альбомів усіх часів: "Back in Black" породив кілька хітових синглів "You Shook Me All Night Long", "Hells Bells", "Back in Black" та "Rock and Roll Ain't Noise Pollution" .

Наша довідка:

Ще в січні австралійський мовник Едді Макгуайер стверджував, що AC / DC збираються випустити їхній новий альбом, в лютому чи березні цього року, перш ніж здійснити гастролі наприкінці 2020 року. Очевидно, це не сталось.

Самі AC / DC абсолютно не коментують своє майбутнє, однак міркування щодо нової активності розпалювались, коли в серпні 2018 року з’явилися фотографії Брайана Джонсона, Філа Рудда та інженера Майка Фрейзера за межами студійних приміщень Ванкувера, де також помітили Стіві та Енгус Янгів.

Чутки набрали тяги через кілька тижнів, коли журнал JAM цитував джерела, які стверджували, що новий альбом AC / DC буде присвячений пам’яті Малькольма Янга і демонструватиме його характерний ритм-гри на гітарі, знятий із сеансів запису за кілька років до «Black Ice».

У січні 2019 року гурт Terrorizer повідомив у Facebook, що Брайан Джонсон сказав їм, що він знову в AC / DC .

Вони написали: "Ми сьогодні зіткнулися з Брайаном Джонсоном з AC / DC в аеропорту після польоту додому, і ми запитали його про чутки, що він є на новому альбомі AC / DC, і він сказав, що не буде заперечувати це. Тож це було крутим сюрпризом".

Тоді у квітні 2019 року багаторічний інженер групи Майк Фрейзер підтвердив, що AC / DC були в студії «щось роблять», а тижні пізніше американський радіо DJ DJ Едді Трунк цитував з «надійних джерел», які сказали йому, що AC / DC буде планують тур з Брайаном Джонсоном .

Кріс Слейд, однак, закликав спільноту до обережності щодо спекуляцій фанатів, заявивши в листопаді 2018 року, що він навчився роками "не вірити чуткам".

Автор - Scott Colothan

Переклад - Юрій Квітень

Джерело - https://planetradio.co.uk/planet-rock/news/rock-news/the-dead-daisies-lockdown-sessions/