Новини

Black Sabbath підготували до продажу футболку Black Lives Matter
22.06.2020р. 1478 Автор: Квітень
Black Sabbath підготували до продажу футболку Black Lives Matter

Black Sabbath продають футболку Black Lives Matter, а всі надходження направляються безпосередньо на підтримку антирасистського руху. Вона вже оступна для попереднього замовлення за 25 доларів (близько 20 фунтів стерлінгів) у міжнародному веб-магазині групи, футболка містить слова "Black Lives Matter", написані знаковим шрифтом на обкладинці альбому Black Sabbath 1971 року "Master of Reality". Розсилку буде здійснено з середині липня і його можна придбати по всьому світу.

Раніше цього місяця басист Black Sabbath та лірик ГізіБатлер(Geezer Butler) поділився зображенням учасника Rage Against The Machine та гітариста Аутослава Тома Морелло, який носив футболку Sabbath Black Lives Matter Matter поряд зі своєю 96-річною мамою Мері. Том Морелло написав у своєму первісному твіт: «Моя 96-річна мама була невтомним прихильником Black Sabbath та безжальним критиком расизму все своє життя. Я пишаюся стояти поруч з нею ».

Black Sabbath ззевершили свою концертну діяльність у лютому 2017 року  двома домашніми шоу у Бірмінгем-Гентінг-Арені. У липні минулого (2019) року барабанщик Білл Уорд - який у 2012 році відмовився від поєднання з Black Sabbath  через суперечку щодо контракту - опублікував у Twitter відео, в якому заявив, що хотів би знову виступити з Black Sabbath .

У короткому кліпі Білл похвалив своїх колишніх товаришів групи, сказавши: "Привіт всім. Мене звуть Білл Уорд, і я хотів сказати, що я дуже люблю Тоні (Іоммі), Гезер (Батлер) та Озі (Осборн). Я завжди любив їх, і досі люблю.

«І я б дуже налаштований на будь-які ідеї щодо спільної гри в майбутньому. Це воно. Люблю вас усіх. Дякую."

Відео повідомлення надійшло через два місяці після того, як Оззі Осборн визнав, що йому не дуже сподобався заключний тур Блек Саббат, оскільки Білла там не було.

"Мені не сподобалося, що Білла Ворда не було", - пояснив Озі «Люди критикували мене за це, але чесно це не я. У нас (Black Sabbath) не було за контрактом часу, аби зволікати, довелося їхати, але мені шкода, що з Біллом це не вийшло. Томмі (Клуфетос), барабанщик Озі, який грав у на їхній прощальній гастролі зробив все чудово, але ми четверо почали це, і це мусили у такому складі  закінчити ».

Джерело - https://planetradio.co.uk/planet-rock/news/rock-news/black-sabbath-black-lives-matter-t-shirt/