Новини

Браян Адамс представив ще одну пісню зі свого майбутнього альбому
01.02.2022р. 615 Автор: Джоана
Браян Адамс представив ще одну пісню зі свого майбутнього альбому
Канадський співак Браян Адамс представив свою нову пісню «Never Gonna Rain», яка входить до його майбутнього альбому «So Happy It Hurts».
 
«Вони кажуть, що час це цілитель, час забере твій біль
Вони кажуть, що любов це вчитель, навчить ставати на коліна і молитися
Я не маю нічого, крім часу, часу у моїх руках
Я не маю нічого, крім любові до того, хто розуміє»
 
Співає він у пісні, керований гучною бас-гітарою та яскравою мелодією, яка нагадує його хіт 1983 року «Cuts Like a Knife».
 
Адамс детально розповів, що його надихнуло на створення пісні:
 
«Крайній оптиміст, це той, хто продовжує очікувати найкращого, навіть перед обличчям гіршого. Жити моментом, а не страхом. Перетворення негативу на позитив. Взяти дощ і перетворити його на подарунок.»
 
 
 
 
«So Happy It Hurts» є 15 альбомом Адамса, також містить раніше вже представлені пісні назву «On the Road» і «Kick Ass». У попередній заяві співак описав, як він витратив більшу частину свого часу на карантині в умовах пандемії, створюючи 12 треків. Альбом вийде 11 березня.
 
«Пандемія та карантин дійсно принесли додому істину про те, що спонтанності можна позбутися. — розповідає Адамс, — Раптом усі гастролі припинилися, ніхто не міг застрибнути у машину й поїхати. Заголовна пісня «So Happy It Hurts» розповідає про свободу, незалежність, спонтанність та відчуття відкритої дороги. Однойменний альбом торкається багатьох ефемерних речей життя, які насправді є секретом щастя і, головне, людського зв’язку.»
 
Джерело: