Новини

Брюс Спрінгстін продає права на всю свою творчість за $500 млн.
17.12.2021р. 918 Автор: Джоана
Брюс Спрінгстін продає права на всю свою творчість за $500 млн.

Відомий американський співак Брюс Спрінгстін продає права на свою музичну творчість та публікацію своїх книг за 500 мільйонів доларів.

 

Видавництво Billboard повідомляє, що завдяки комбінованій угоді автор хіта «Born to Run» продає права на свою творчість компанії Sony Music, а видавництво — Sony Music Publishing. Журнал Rolling Stone заявив, що ні Sony, ні представник Спрінгстіна поки що не дали жодних коментарів чи підтверджень щодо продажу.

 

Новина про потенційну угоду зі Спрингстіном, вартість якої тоді оцінювалася в 415 мільйонів доларів, вперше з’явилася у листопаді. Його творчість є однією з найприбутковіших у рок-музиці. Тільки в США він продав понад 65 мільйонів альбомів, у тому числі 15 мільйонів копій альбому «Born in the U.S.A» 1984 року.

 

 

 

 

Два його альбоми «І Western Stars»2019 року, і «Letter to You» 2020 року дебютували та зайняли друге місце в чарті Billboard 200.

 

У грудні минулого року Боб Ділан продав право на творчість за вартість, яка можливо перевищує 300 мільйонів доларів. У січні цього року Ніл Янг продав половину своїх книжкових видань за 150 мільйонів доларів, а також Девід Кросбі, Стіві Нікс, Джорні та гурт Motley Crue, також уклали угоди щодо своєї творчості та/або прав на книжкові видання.

 

Джерело:

https://ultimateclassicrock.com/bruce-springsteen-publishing-500-million/