Новини

Deep Purple перенесли вихід альбому «Whoosh!» через коронавірус.
13.04.2020р. 932 Автор: Квітень
Deep Purple перенесли вихід альбому «Whoosh!» через коронавірус.
Deep Purple перенесли вихід  свого 21-го студійного альбому «Whoosh!» через коронавірус. 
Кілька тижнів тому Deep Purple оголосили, що нова робота команди мала бути доступною у п’ятницю 12 червня 2020 року через EarMUSIC, однак співак Ian Gillanнаприкінці минулого тижня підтвердив, що презентація перенесена на серпень ще не визначеної дати.
Гіллан пояснив у Facebook, що крмі можливості скачування альбому "Whoosh!" є величезна армія прихильників Deep Purple. які б хотіли придбати альбом у "фізичному вимірі", тобто вініл, компакт чи касету. Саме вони опиняються у нерівноправному становищі, оскільки фізична дистрибюція продажу порушена у зв'язку з пандемією короновірусу. 
"Ми не хотіли б засмучувати цих своїх прихильників і саме заради них переносимо вихід нового альбому. Здоров'я важливіше."
 
Нагадаю, що Deep Purple підтвердили, що 13 нових треків альбому 'Whoosh!'  доступні для попереднього замовлення у різних форматах, включаючи LP Boxset, CD + DVD Mediabook та 2LP + DVD.
 
ТЦе третій альбом поспіль у випуску якгого Deep Purple об'єднав зусилля з поважним продюсером Боб Езріном (KISS, Pink Floyd, Еліс Купер), який особисто запросив колектив до Нешвіла написати та записати нові пісні.
За інформацією EarMUSIC, "Whoosh!" - це справжнє "універсальне звучання" Deep Purple "з Бобом Езріном, і звук" Deep Purple повертає Deep назад у Purple ". Мов би об'єднуючи всі покоління команди.
Гітарист Стів Морз каже: «Ми включили в альбом все, що змусило усміхнутися всіх нас, включаючи Боба Езріна. Ми завжди любили займатися музикою та маємо неймовірну розкіш - прихильність відданої нам аудиторії».
Басист Роджер Гловер коментує: "Мене багато запитували: це наш останній альбом? Я пам’ятаю, коли ми робили InFinite’ 8 років тому, питання були ті ж самі?"
 
Перелік треків та творів альбому "Whoosh!":
1. Throw My Bones 2. Drop The Weapon 3. We're All The Same In The Dark 4. Nothing At All 5. No Need To Shout 6. Step By Step 7. What the What 8. The Long Way Around 9. The Power of the Moon 10. Remission Possible 11. Man Alive 12. And the Address 13. Dancing In My Sleep
 
Крім того Deep Purple анонсували п'ять концертів Великобританією у жовтні 2020 року із дуже особливими гостями Blue OÖterter Cult. Квитки зараз у продажу від Planet Rock Tickets.
 
Йєн Пейс барабанщик Deep Purple сказав: "Як завжди гра уБританії є для нас особливою та захоплюючою, а гастролі Blue Öyster Cult гарантують, що це буде великий концерт".