Новини

День Конституції на льоду.
09.07.2014р. 2825 Автор: Ольга Космина
День Конституції на льоду.

Славна Україна пишається святами, які підтверджують її красу, неповторність та незалежність. Одним з таких свят є День конституції, яке українці святкують 28 червня. Саме для підтримки національного духу та розвитку патріотизму у людських душах, що нині, як ніколи, є дуже потрібним, «Льодовий клуб» та "Радіо Такт" запропонували відсвяткувати це свято на льоду.

Приємним сюрпризом для відвідувачів стало зменшення ціни за вхід на 5 гривень для тих, хто буде одягнений у вишиванку, або матиме якусь українську символіку. І таких виявилось багато.

- Ідея, щодо проведення такого заходу виникла не спонтанно. Навпаки, вона була продумана давно. Це стосується, зокрема, і такого собі «міні» дрес-коду. Просто у ці нелегкі для країни часи, ми хочемо запалювати у серцях молоді патріотизм та любов до своєї держави! – розповідає Анна Шацька, організатор свята.

Цікаво, що Анні не одноразово траплялася нагода покинути Україну і проживати та працювати за кордоном. Проте безмежна любов до своєї держави не дала їй цього зробити. Анна, в свою чергу, закликає усіх українців бути вірними своїй країні!

Приємно, що досить багато молоді відгукнулися на пропозицію, щодо носіння одягу з елементами української символіки. Дівчата з віночками на голові, хлопці у вишиванках, офіціанти, інструктори та організатори заходу – з українськими стрічками, милували очі усім присутнім. Наймолодшою панянкою, яка свідомо одягнулася в українське вбрання – вишиванку, віночок, червоне намисто, виявилась вінничанка Настя, якій всього 8 років.

- Я люблю свою країну! Я знаю, яке сьогодні свято і навіть святкую його тут з вами. Бо я – патріотка, хоч ще маленька! А українське вбрання – це моя улюблена одежа! – ділиться Настуся.

Ведучий заходу Юрій Квітень не одягнув вишиванки, проте радував усіх присутніх своєю красивою, милозвучною українською мовою. Мелодійністю також виділялися патріотичні сети від DJ Lokomotiv та живі звуки саксофону від Bird Sax.

Незабутнім дійством став виступ вінницького театру вогню "DoZori", який двічі зачаровував усіх присутнім магією гарячої стихії.

Дякуючи таким спонсорам свята як спортивний клуб «Максимус», газета «Ріа», радіо «Такт», школа вивчення іноземних мов «LinguaAliance», сайти міста Вінниці «MyVin» та 0432.com, усі переможці та учасники різноманітних конкурсів мали змогу отримати чудові подарунки.

- Найбільше мені сподобався конкурс, який ведучий назвав «Такі собі відьмочки на хокейній ключці», де змагалися між собою дві команди на швидкість їзди на ковзанах. Було дуже весело! І приємною несподіванкою став приз для переможців – абонемент у спортивний клуб «Максимус», - розповідає Віка, учасниця конкурсу.

Загалом, захід пройшов у теплій, навіть запальній атмосфері, яка постійно підтримувалась посмішками відвідувачів, не дивлячись на те, що все дійство відбувалось на льоду.