Новини

Документалка від Depeche Mode
08.11.2019р. 125 Автор: Квітень
Документалка від Depeche Mode

Фанати гурту Depeche Mode невдовзі зможуть побачити своїх кумирів у документальній стрічці "Душі в лісі", яку покажуть у вибраних кінотеатрах світу 21 листопада, повідомляє часопис Rolling Stone.

Фільм є продовженням багаторічної співпраці британських музикантів із режисером Антоном Корбейном, якого Depeche Mode часто називають четвертим учасником гурту.

В основу стрічки "Душі в лісі" ліг берлінський концерт гурту під час їхнього надзвичайно успішного світового турне Spirit Tour 2017-2018 років. Назва фільму перегукується із назвою арени, де виступали Depeche Mode, - Waldbühne, що перекладається як "сцена в лісі".

Виступ гурту переплітається із життєвими історіями шести його прихильників, які прямують на концерт у Берліні з різних куточків світу. У стрічці вони розповідають про моральні та фізичні перепони, які їм довелося здолати, аби потрапити на шоу, а також про вплив музики Depeche Mode на їхнє життя.

"Я надзвичайно гордий, що можу поділитися цим фільмом з вами, а також потужними історіями, які він розповідає, - цитує Rolling Stone фронтмена Depeche Mode Дейва Гана. - Дивовижно бачити реальний вплив, який наша музика справляє на життя наших шанувальників".

Інший учасник гурту, Мартін Гор, який є автором більшості пісень Depeche Mode, зазначив: "У сучасному світі, в якому панують неспокій і роз'єднання, музика насправді може бути силою добра, що об'єднує людей".

 

Джерело - https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-50265034