Новини

Dorothy анонсують новий альбом разом з прем'єрою нової пісні
01.02.2022р. 610 Автор: Джоана
Dorothy анонсують новий альбом разом з прем'єрою нової пісні
Американський гурт Dorothy представили новий сингл під назвою «Rest in Peace», а також оголосили про свій майбутній альбом «Gifts From the Holy Ghost», який вийде цієї весни під американським лейблом Roc Nation. Також запланований тур на підтримку альбому.
 
«Rest in Peace» це звільнення від гноблення, поховання демонів та повернення суверенітету та влади.» — коментує вокалістка гурту Дороті Мартін.
 
«Gifts From the Holy Ghost» є третім студійним альбомом Dorothy і продовженням альбому «28 Days in the Valley» 2018 року. До роботи над записом альбому музиканти запросили гітаритста Кіта Валлена з гурту Breaking Benjamin, колишнього гітариста гурту Five Finger Death Punch Джейсона Хука та інших.
 
«Я думаю, що цей альбом говоритиме до багатьох людей, він має зцілювати, об’єднувати, відкривати очі, відкривати вуха, відкривати серця та святкувати.»  пояснила Мартін,  «Я хотіла зробити справжній альбом, який могла зробити, і пішла із запитаннями: «Чи це змушує мене почуватися живою? Чи це змушує мене почуватися вільною?» Якщо пісня не викликала у мене тремтіння і не змусила моє серце злетіти, значить, вона не потрапила у гру.»
 
Джерело: