Новини

Drag Me Out випустили новий сингл та музичне відео до нього
25.01.2022р. 635 Автор: Джоана
Drag Me Out випустили новий сингл та музичне відео до нього

Металкор-група Drag Me Out випустили новий сингл під назвою «Bullets In My Teeth» та музичне відео до нього. Пісня входить до майбутнього альбому гурту «Demons Away», який вийде 6 травня під лейблом Lödereih Music. Очікується, що цей запис стане першим записом у трилогії концептуальних альбомів.

 

Фронтменом і засновником Drag Me Out є колишній вокаліст гуртів Asking Alexandria та Make Me Famous, українець Денис Шафоростов, відомий як Denis Stoff.

 

Говорячи про цей новий сингл, Стофф прокоментував:

 

«Bullets In My Teeth» не тільки знаменує собою наше повернення до важкого металу після розриву з нашим давнім лейблом Sumerian Records, це також дуже особиста пісня для мене… Будь-які стосунки, будь то з вашим партнером, друзями по групі чи з вашими шанувальниками, це непросте завдання. Це може змусити вас зламатися… коли я написав цю пісню, я точно зламався. Сподіваюся, це допоможе комусь піднятися, як це сталося зі мною.»

 

Стофф також розповів про альбом:

 

«Він просякнутий паранормальними вібраціями. Ваш духовний шлях починається тут і зараз. Наша головна мета, це пролити світло на те, що дійсно змушує вас почувати себе погано, тривожно, слабко або неправильно. Ми закликаємо вас зіткнутися з болем і дослідити його в його енергетичній основі, оскільки правда лежить глибше, ніж може здатися. Мої демони справді показали мені, що насправді вони завжди стоять десь посередині між моїм сприйняттям життя та остаточною правдою про наш світ.»

 

Джерело:

https://www.theprp.com/2022/01/22/news/drag-me-out-ex-asking-alexandria-debut-bullets-in-my-teeth-music-video/