Новини

Five Finger Death Punch випустили кліп в честь дня народження вокаліста
11.01.2022р. 675 Автор: Джоана
Five Finger Death Punch випустили кліп в честь дня народження вокаліста

Американський гурт Five Finger Death Punch представили музичне відео на пісню «The Tragic Truth». Раніше ця пісня була випущена в якості бонус-треку включеного до цифрової версії платинового сертифікованого альбому «American Capitalist» 2011 року та версії цього альбому на вінілових платівках. Вони вирішили повернутися до цієї пісні зараз, святкуючи 42-й день народження свого фронтмена та вокаліста Івана Муді.

 

Five Finger Death Punch розповіли про зміст пісні та зв’язок із алкогольною залежністю Муді:

 

«Ми написали «The Tragic Truth» у 2011 році для альбому «American Capitalist», але вона просто не була закінчена до дати випуску. Оскільки пісня була дуже важливою для нас, ми не хотіли чекати і відкладати її до наступного альбому, тому додали як бонус-трек до цифрової версії. Отже, вона так і не отримала належної уваги, а багато наших шанувальників навіть не підозрюють про її існування.

 
Обговорення тривало роками, щоб якось повернутись до цієї пісні, і ми відчули, що це саме зараз, в день народження Івана, за два місяці після його четвертої тверезої річниці, мабуть, це така гарна нагода, наскільки це можливо, щоб представити це музичне відео. Оскільки це візуальний щоденник нашої історії… Битва із залежністю… біль… хаос… життя й навіть смерть. Свято перемоги, відродження Івана у новому житті.
 
Це також повідомлення для тих, хто бореться із залежністю прямо зараз: ви більше, ніж ваша залежність, ви не самотні. Шукайте допомоги, відбивайтеся, це ніколи не пізно… Іван повернувся з мертвих буквально. Він зайшов так далеко, якщо він це зміг, то і ви зможете.
 
Отже, з днем ​​народження, Іване! Вітаю з початком нового життя.
 
І дякую ВАМ, усім вболівальникам, які були з нами всі ці роки, підтримували нас, підтримували його та були поштовхом для його одужання».

 

 

«Невже ми народжені, щоб бути зламаними, грішниками і злодіями?

Хтось скаже небесам, що я готовий втекти! (Ти!)

Це не те, що я хотів, не те, що мені потрібно!

Візьми це все, розірви це все, позбуться цього!

Візьми це все, розірви це все, розірви це всерозірви це все!»

 

Джерело:

https://www.theprp.com/2022/01/07/news/five-finger-death-punch-drop-the-tragic-truth-music-video/