Новини

Foo Fighters оголосили про концерт у форматі віртуальної реальності
10.02.2022р. 651 Автор: Джоана
Foo Fighters оголосили про концерт у форматі віртуальної реальності
Американський гурт Foo Fighters оголосили про свій безкоштовний онлайн концерт у форматі віртуальної реальності. Подія відбудеться у спеціальному додатку Horizon Venues у неділю 13 лютого о 20:00(за тихоокеанським часом) або о 6:00(за Києвом).
 
Режисером концерту стане відомий відеорежисер Марк Романек, і буде представлено дизайн сцени, описаний як «сюрреалістичне поєднання фізичних, фантастичних візуальних елементів».
 
Говорячи про їх новаторську подію, вокаліст Дейв Грол поділився:
 
«Foo Fighters люблять виклики, від гри на найбільших сценах світу до найменших клубів, і до створення фільмів та міні-серіалів. Ми майже все зробили. Але ми ніколи не співпрацювали з Марком Романеком над концептуальним набором пісень (включно з однією, яку зіграємо наживо вперше) для світової аудиторії, де кожен має найкращі місця в залі завдяки найкрутішим VR-технологіям… зараз. Приєднуйтесь до нас!»
 
Окрім Horizon Venues, шанувальники можуть побачити виступ на офіційних сторінках гурту у Facebook та Instagram, що робить подію доступною для всіх, а не лише для тих, хто має доступ до віртуальної реальності.
 
 
 
 
Нагадаємо, що 25 лютого чекаємо прем'єру комедійного фільму шахів «Студія 666» від гурту Foo Fighters.
 
Джерело: