Новини

Фронтмен Judas Priest Роб Халфорд записав щире відеозвернення, в якому дякує "прекрасним людям" NHS (медики) за їх "блискучу роботу"під час боротьби з короновірусом.
08.04.2020р. 602 Автор: Квітень
Фронтмен Judas Priest Роб Халфорд записав щире відеозвернення, в якому дякує "прекрасним людям" NHS (медики) за їх "блискучу роботу"під час боротьби з короновірусом.
Фронтмен Judas Priest Роб Халфорд записав щире відеозвернення, в якому дякує "прекрасним людям" NHS за їх "блискучу роботу"під час пандемії короновірусу Covd19. 
Раніше (6 квітня) Judas Priest поділився відеокліпом The Metal God у своєму акаунті на Twitter разом із підписос від Роба Халфорда: "Всі ми в Judas Priest хочемо подякувати неймовірним NHS. Ви, хлопці, ангели.
Дуже дякую, що доглядали за нами через цю кризу COVID-19, і дякую вам за те, що ви допомагаєте багатьом з нас видужувати та робите всю цю важливу роботу, пов’язану з цією пандемією. Це жахливо, чи не так?
Але це таке полегшення знати, що ми маємо таких прекрасних людей, які роблять чудові речі, які ви робите для нас, допомагаючи Великобританії стати на ноги. Отже, дякую і о, так - продовжуйте слухати якийсь важкий метал, наприклад наш "
Минулого місяця Роб Халфорд опублікував відеозвернення, в якому закликав людей не панікувати при покупці та зберіганні предметів, таких як туалетний папір та миття рук.
"Ми знаємо, що нам потрібно робити, якщо потрібно тримати свої речі в чистоті, і це включає миття рук стільки разів на день, скільки потрібно", - сказав Роб 21 березня. - Спробуйте бути ізольованим. А  якщо доводиться  вийти, то не скуповуйте все що бачите".
 
"Ми повинні берегти один одного. Поки що ми маємо бути ізольованими.. Це серйозно, добре? Але ми переживемо це, тому що ми пережили подібні проблеми, ці ситуації раніше в історії, і людство має таку велику завзятість, щоб зібратися разом і бути сильним і долати речі, що зустрічаються нам.".
 
Нині Judas Priest  прикрашає обкладинку випуску 20 журналу "Планета Рок", якийвийде у продаж у цю п’ятницю (10 квітня)!
 
Всесвітня ексклюзивна кавер-історія з Judas Priest відзначає 50-річчя цих металевих богів та подає свіже інтерв'ю з усіма п’ятьма учасниками групи - Робом Халфордом, Гленном Тіптоном, Ієном Хіллом, Річі Фолкнером та Скоттом Травісом.