Новини

Гітарист Metallica Кірк Хемметт випустить свій дебютний альбом
12.02.2022р. 609 Автор: Джоана
Гітарист Metallica Кірк Хемметт випустить свій дебютний альбом
Кірк Хеммет, гітарист американського гурту Metallica, анонсував на 23 квітня свій перший сольний міні-альбом «Portals», який налічує чотири інструментальні композиції. Це буде перший в історії гурту сольний проєкт учасників гурту Metallica.
 
Розповідаючи про свій сольний проєкт, Кірк Хеммет поділився:
 
«Спочатку, ще до того, як у мене навіть виникла ідея сольного альбому, мене надихнула потреба створити музичний супровід колекції (фільмів жахів і науково-фантастичних фільмів) Кірка Хеммета для першої виставки «Воно живе» у музеї Пібоді Ессекс у місті Салем, штат Массачусетс. Я хотів задумати музику, яка б відтворювала цикл у фоновому режимі, поки люди прогулються по виставці. Одного вечора я працював, і перш ніж я зрозумів, були вже всі частини для «Maiden And The Monster». Початкова концепція «Portals» почалася з цієї однієї композиції. Після цього я зрозумів, що можу створювати різні моменти музичного супроводу. Ці композиції я називаю «Audio Cinematic», я створюю звуки та музичні фрагменти для фільмів, які відтворюються у моїй голові. Сподіваюся, вони створюватимуть фільми в головах інших людей подібним чином.»
 
Композиції були записані у різних точках світу, а Хемметт також виступив продюсером свого міні-альбому. До роботи над двома композиціями «High Plans Drifter» і «The Incantation» також залучений Едвін Аутуотер, який був диригентом оркестру Сан-Франциско під час живого випуску Metallica «S&M2».
 
Крім того, товариш Хеммета по гурту The Wedding, барабанщик Джон Теодор (Queens Of The Stone Age, тощо), активний сесійний басист Абрахам Лаборіел, продюсер/музикант Грег Фідельман (басист), продюсер/музикант Боб Рок та аранжувальник, лауреат премії «Еммі», Блейк Нілі також сприяли випуску «Portals».
 
 
 
 
Джерело: