Новини

Greta Van Fleet: Настав час перейти від порівняння з Led Zeppelin.
23.01.2019р. 776 Автор: Квітень
Greta Van Fleet: Настав час перейти від порівняння з Led Zeppelin.

Вокаліст Greta Van Fleet Джош Кішка, під час інтерв'ю на Saturday Night Live говорить, що порівняння з Led Zeppelin вже муляє.
Нагадаємом — гурт Greta Van Fleet викликав великий резонанс у 2018 році випуском свого дебютного альбому Anthem Of The Peaceful Army.

Багато хто, дійсно,  порівнював їх звучання звук із звуком Led Zeppelin, а Pitchfork, зокрема, публікував каустичний огляд запису в жовтні, називаючи його «невідомим і непростимим».

У новому інтерв'ю з Роллінг Стоун, фронтмен Greta Van Fleet Джош Кішка говорить, що він не читав той огляд, але повідомляє, що постійні порівняння між ними і Led Zep починають трохи муляти.

Kiszka каже: "Це є не дуже добре, що вони би пустили цю енергію у світ, але це - їхня прерогатива, я здогадуюсь. Зрештою, я хотів би думати, що існує зміст того, що ми робимо».

Що стосується порівнянь з Led Zeppelin, то співак додає: «Очевидно, і ми чуємо подібність. Це один з наших впливів. Але на цей момент варто сказати: «Добре, ми це визнали. Давайте рухатися далі.»

Greta Van Fleet повідомили у жовтні (2018), що працюють над своїм другим записом(альбомом) - і в цьому ж інтерв'ю Кішка розповів про те, як просувається робота.

"Ми встановлюємо деякі основні моменти для наступного альбому. Ми сподіваємося отримати альбом вже цього(2019) року. Цього разу ми відчуваємо менший тиск, ніж раніше.... але і не можемо чекати, щоб заглибитись трохи більше до всесвіту Greta Van Fleet".

Джерело - https://www.loudersound.com/news/greta-van-fleet-its-time-to-move-on-from-led-zeppelin-comparisons