Новини

Гурт НіагАра представили нове музичне відео «Сніг»
08.02.2022р. 630 Автор: Джоана
Гурт НіагАра представили нове музичне відео «Сніг»
Гурт НіагАра представили музичне відео до пісні «Сніг», яке знято було у Будинку вчених та на Чортових Скелях, що на Львівщині. Режисуру взяв на себе Василь Переверзєв (ТОЛ, ПНД).
 
«Всім, хто нас чекав – кайфаніть! Всім, хто не знав – знайомтесь! Це лише перший трек з альбому, який вийде весною.»  коментує фронтвумен Вікторія Папа.
 
Вокалістка також розповіла, що з самого початку вони не мали вдалої ідеї для кліпу «Сніг», тому і вирішили звернутися за порадою до свого давнього друга та колеги по цеху Василя Переверзєва. Той одразу ж вподобав пісню і запропонував цікаву сюжетну лінію для відео, яка і була зрештою погоджена.
 
Під час знімального процесу було чимало цікавих та курйозних ситуацій. Наприклад, для ефектного падіння головного героя (Михайло Ганчак) під листя було покладено матрац, на який він так жодного разу і не приземлився. А той дубль, де він видовищно послизнувся, був випадковим і справжнім, тому саме він потрапив до фінального відео. Ще була сцена з собакою, яка за сценарієм мала зализувати рани героя, але чотирилапий друг на ім’я Карат все ніяк не хотів «входити в образ», тому Михайлу доводилося тримати у роті широкий асортимент приманок, сире м’ясо, ковбасу і корм.
 
Джерело: