Новини

Гурт Stoned Jesus покинули австрійський лейбл Napalm Records
25.01.2022р. 639 Автор: Джоана
Гурт Stoned Jesus покинули австрійський лейбл Napalm Records

20 січня на YouTube-каналі Ukrainian Rock News вийшло інтерв’ю з фронтменом Stoned Jesus Ігорем Сидоренком. Серед іншого він розказав, що у вересні 2021 року гурт пішов з відомого у світі важкої музики австрійського лейбла Napalm Records.

 

Stoned Jesus підписали констракт з Napalm Records у 2018 році і тоді ж видали свій наразі останній альбом «Pilgrims». Також на лейблі вийшло перевидання альбому «First Communion» та міні-альбом демоверсій «From the Outer Space».

 

В інтерв’ю Ігор Сидоренко розповів, чому гурт пішов з лейбла. Якщо коротко, музикант відчував, що Napalm Records не особливо зацікавлені у розвитку Stoned Jesus. При цьому всі контрактні умови були виконані, але робочі ідеї музикант приносив сам.

 

«Коли почалася пандемія, усі мої плани накрилися. Я почав аналізувати, що відбувається, і надсилав ідеї щодо бачення розвитку гурту людям із лейбла. Помітив, що не отримую ніякої реакції.

 

Я ні в чому не звинувачую Napalm Records. Усе, що було прописано в контракті, вони виконали. Не більше. Але я сподівався на ентузіазм.

 

Ми підписалися на лейбл випустити альбом «Pilgrims»і перевидати альбом «First Communion» на вінілових платівках та дисках. Перевидання і випуск мініальбому демоверсій «From the Outer Space» — мої ідеї. Лейбл з усім погоджувався і підтримував ідеї, але склалася абсурдна ситуація: вони підписали гурт, а сам гурт каже: «Давайте заробимо грошей».

 

А ще в мене склалося відчуття, що вони настільки звикли працювати зі стоунер-гуртами за однією схемою, що коли з'явився один чувак [показує на себе] зі своїм баченням та іншими планами, вони все одно вирішили робити як звикли.» 

 

Серед іншого в інтерв’ю Ігор розповів про початок творчості, успіх пісні «I’m The Mountain», у якому стані перебувають його сольні проєкти Krobak, Voida та Arlekin, про історію фестивалю Winter Mass, захоплення стендапом, виступи в новому амплуа та багато іншого. 

 

Stoned Jesus — перший український гурт, який покинув Napalm Records, як сказав Ігор Сидоренко. Також на лейбл підписані Jinjer, 1914, MOTANKA, Space of Variations та Ignea.

 

Джерело: