Новини

Гурт Тартак остаточно припиняє своє існування
27.01.2022р. 693 Автор: Джоана
Гурт Тартак остаточно припиняє своє існування
20 січня учасники гурту Тартак повідомили про остаточне завершення будь-якої творчої діяльності в рамках колективу.
 
«Ми, музиканти Тартака, сьогодні офіційно завершуємо свою роботу у складі групи. Дякуємо усім хто підтримував наші намагання втримати на ходу цю легендарну машину, але занадто багато перешкод ми зустріли на шляху…»  написали музиканти у соцмережах.
 
Проте, за їхніми словами, вони не припинять музичну діяльність.
 
«… Однак ми маємо і хорошу новину. За майже два роки існування Тартака в оновленому складі нам вдалось створити між собою справжню колективну синергію і це дало натхнення рухатись далі. Зовсім скоро вийде у світ наш новий проєкт, над яким ми зараз плідно працюємо і вже не можемо дочекатись прем’єри першої, дебютної роботи. До зустрічі!»  обнадіїли вже колишні учасники Тартака.
 
Нагадаємо один із засновників та незмінний лідер Тартака Олександр Положинський сповістив про припинення своєї участі у цьому колективі та у своєму сайд-проєкті Був’є ще у лютому 2020 року
 
Вже у квітні того ж року Тартак назвали ім’я нового вокаліста. Ним став фронтмен хмельницького етно рок-гурту Чумацький Шлях (CH.SH) Сергій Строян.
 
Із Сергієм колектив випустив кілька синглів, на один з яких на початку минулого серпня вони презентували музичне відео.
 
За словами Строяна, пісня «POPRYKOLU» стала відповіддю усім хейтерам, для яких «Тартак без Положинського, як хліб без сала».
 
Джерело: