Новини

Inglorious анонсують свій перший альбом живих виступів
09.02.2022р. 655 Автор: Джоана
Inglorious анонсують свій перший альбом живих виступів
Британський гурт Inglorious представили відео живого виконання своєї пісні «I Don't Need Your Loving» 2017 року, яка входить до їх майбутнього альбому «MMXXI Live At The Phoenix».
 
Випуск «MMXXI Live At The Phoenix» планується на 8 квітня цього, і він є першим альбомом гурту в якому будуть представленні їх живі виступи. Альбом буде випущено у різних форматах, включаючи CD/DVD, LP, Blu-ray та у цифровому форматі (аудіо).
 
Вокаліст Натан Джеймс прокоментував:
 
«Цей альбом є справжнім відображенням того, чим є група зараз. Після 18 місяців жодних виступів, я вірю, ви можете почути наскільки ми зворушені, що нарешті знову граємо наживо. Це також ми вперше граємо більшість з цих пісень.
 
Запрошена команда була дивовижною, і весь робочий процес зайняв дуже мало часу. Це справжній концертний рок-альбом, і я справді вірю, що візуальні зображення на DVD дійсно передали енергію Inglorious.
 
Я дуже пишаюся цим альбомом, і це дійсно круто для людей, які ще не бачили нас наживо, почути, як ці хлопці грають пісні, які звучали задовго до того, як вони приєдналися до гурту. Він музично щільний, гучний, і в трек-лісті є пісні з усіх п'яти наших альбомів...»
 
 
 
 
Джерело: