Новини

Iron Maiden об'єднає сили з West Ham United, щоб запустити новий футбольний комплект.
10.12.2019р. 418 Автор: Квітень
Iron Maiden об'єднає сили з West Ham United, щоб запустити новий футбольний комплект.
Східно-лондонські  Iron Maiden та West Ham United об'єднали зусилля, щоб запустити новий футбольний комплект.
 
Це зроблено в честь однойменного  «Piece of Mind» Iron Maiden 1983 року, набір - це дітище басиста Iron Maiden, засновника, єдиного постійного учасника та суперфана Вест Хама Стіва Гарріса.
 
Стів брав участь у розробці домашнього набору Die With Your Boots On разом із West Ham United, і він каже, що в захваті від результатів.
 
"Я думаю, що це геніально", - захоплюється Стів. «Я дуже люблю таку версію і колір гребеня, і цей старий класичний вид набору. Це сучасна форма, але з ретро дизайном, і мені це подобається. Наверх праски! "
 
Стів офіційно зпрезентував комплект у п’ятницю 29 листопада разом із захисником Вест Хем та збірною Аргентини Пабло Забалетою, який сказав: “Iron Maiden - це величезна ікона на батьківщині в Південній Америці, і для любителів Вест Хема та колективу це здорово. покажіть свою підтримку обом! »
Для Стіва Харріса співпраця з улюбленим Вест Хем Юнайтед - це мрія.
 
Стів, зазвичай, завжди разом прапором Вест Хема на сцені з моменту заснування Iron Maiden, його бас-гітара прикрашена знаковим логотипом клубу.
 
Коментуючи участь у своєму першому матчі "Вест Хем" 55 років тому, Стів сказав: "Я пішов побачити Вест Хем проти Ньюкасла, коли мені було 9, а моєму товаришеві було 10. Ми вскочили в автобус і пішли на гру, і вони виграли 4 -3 і це було все. Мене причепило! »
 
Стів також каже, що бачити фанатів, які прикрашають атрибутику Вест Хем на концертах Iron Maiden, завжди є особливим враженням: "Коли я там граю і бачу фанатів у глядачах, які носять речі Вест Хем, це дає мені натхнення".
 
Трейсі Страттон, менеджер з ліцензування West Ham, заявила, що вона знає про фан-феномен, і минулого літа, коли Iron Maiden грав у лондонському O2 на Legacy of the Beast Tour, клубний магазин поцікавився у відвідувачів.
 
"Одного вихідного минулого літа наш клубний магазин був переповнений рок-шанувальниками з усього світу, і ми зрозуміли, що Iron Maiden грає два розпродані шоу на O2", - сказала Трейсі Страттон.
 
"Цілком доцільно запустити цю співпрацю, і пристрасть Стіва до неї та уважність до деталей були дивовижними".
 
Домашній набір Die With Your Boots On West Ham United доступний для замовлення на офіційному веб-сайті Iron Maiden зараз і в інтернет-магазині West Ham.
 
Обмежена кількість сорочок також буде доступна в магазині West Ham на лондонському стадіоні після виходу.