Новини

Iron Maiden випустили книжку-розмальовку до Різдва
08.11.2021р. 61 Автор: Джоана
Iron Maiden випустили книжку-розмальовку до Різдва

На середу, 8 грудня 2021 року, анонсований випуск офіційної книжки-розмальовки одноіменної із легендарним хеві-метал-гуртом Iron Maiden, і містить 25 зображень, включаючи обкладинки альбомів та інші пов’язані культові художні твори.​

 

Iron Maiden об’єднали зусилля з незалежним видавцем Rock N’ Roll Coloring, щоб випустити офіційну цю книжку-розмальовку якраз до Різдва.

 

Надрукована на високоякісному папері квадратного формату, книга містить ретельно створені візуалізації кожного зображення з чіткими контурами, готовими для шанувальників Iron Maiden, щоб розкрити художні навички. Тут можна побачити обкладинки альбомів «Piece of Mind», «Powerslave» і «The Number of the Beast», а також дві останні записи Iron Maiden: «The Book of Souls» і «Senjutsu».

 

Видавничтво «Рок-н-рол» пише: «Направте свою внутрішню творчість і додайте власні інтерпретації цих класичних зображень або просто відтворіть їх якомога ближче до оригіналів. Що б ви не вирішили, задоволення від додавання свого особистого відтінку до цих класичних дизайнів надзвичайно корисне.»

 

«Доведено, що фарбування має значні переваги для психічного здоров’я, покращуючи уважність, розслаблення та підвищують концентрацію, і цим може насолоджуватися будь-яка вікова група. Ці книги пропонують години творчої та спокійної діяльності, яка поєднує любов до музики з любов’ю до мистецтва».

 

Замовити книжку можна тут:

https://eyesoremerch.com/brands/rock-n-roll-colouring-books

 

Джерело:

https://planetradio.co.uk/planet-rock/news/rock-news/iron-maiden-colouring-book/