Новини

Jethro Tull дебютують з новою піснею та анонсують перший альбом за 18 років
08.11.2021р. 832 Автор: Джоана
Jethro Tull дебютують з новою піснею та анонсують перший альбом за 18 років

Легенди прогресивного фолк року Jethro Tull анонсували "The Zealot Gene", свій перший новий альбом за 18 років, а очолює альбом нова пісня «Shoshana Sleeping», яка відтворює найзнаковіше звучання гурту на тлі величезного широкого списку.

 

Робота над альбомом почалася ще в 2017 році, а за чотири роки поважний лідер гурту Ян Андерсон досяг фінішу з рекордом із 12 треків. Реліз  запланований на 28 січня на InsideOut Music (https://www.insideoutmusic.com/).

 

«Shoshana Sleeping» відкривається виразним звучанням, яке повинно перенести шанувальників прямо в саму гущу підйому гурту на початку 70-х років.

 

Говорячи про натхнення для текстів, що лежать в основі "The Zealot Gene", Андерсон прокоментував: "Хоча я відчуваю справжню прихильність до помпезності та казковості оповіданнь Священної книги, я все ще відчуваю потребу поставити під сумнів і провести іноді не святі паралелі з тексту. Добрі, погані та відверто потворні висувають голову скрізь, але перемежовуються елементами любові, поваги та ніжності."

 

Джерело:

https://loudwire.com/jethro-tull-shoshana-sleeping-song-lyrics-zealot-gene-album/