Новини

Judas Priest відзначать випуском графічного роману 40 річницю альбому «Screaming for Vengeance»
24.11.2021р. 52 Автор: Джоана
Judas Priest відзначать випуском графічного роману 40 річницю альбому «Screaming for Vengeance»

Гурт Judas Priest у партнерстві з видаництвом Z2 Comics випустять оригінальний епічний науково-фантастичний графічний роман присвячений 40 річниці виходу історичного альбому гурту «Screaming for Vengeance» у липні 1982 року. Крім того роман також насичений іншими посиланнями пов'язаними з Judas Priest, включаючи звіра з обкладинки альбому «Hellion» 1982 року.

 

Для створення цього графічного роману «Крик помсти», одноіменного з назвою альбому, Z2 Comics і Judas Priest об’єдналися з авторами Ранцом Хозлі («Comic Book Tattoo», «The Heroin Diaries»), Нілом Клейдом («Savior») і художником Крістофером Міттеном («Hellboy», «B.P.R.D.»).

 

В описі сюжету роману йдеться: «Через 500 років кільце міст, які обертаються високо над поверхнею мертвого світу, контрольовані правлячою елітою, яка підтримує владу за допомогою маніпуляцій та жорстокості. Коли наївний інженер ненавмисно загрожує установленим положенням своїм життєво важливим науковим відкриттям... КРИВАВИЙ КАМЕНЬ... його зраджують ті, кому він довіряв, і виганяють на розбиту планету внизу. В уламках і спустошенні зламаного світу, де кожен день йде битва за виживання, він повинен вибирати: прийняти своє нове життя у вигнанні... або КРИЧАТИ ПРО ПОМСТУ».

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело:

https://loudwire.com/judas-priest-screaming-for-vengeance-graphic-novel/