Новини

Книга Пола Маккартні «Лірика» визнана книгою року у США!
23.11.2021р. 69 Автор: Джоана
Книга Пола Маккартні «Лірика» визнана книгою року у США!

Компанія Barnes & Noble, яка має книжкові магазини у кожному штаті США, 18 листопада оголосила, що книгопродавці визнали книгу Пола Маккартні «Лірика: з 1956 до сьогодні» як переможницю у номінації «Книга року 2021» від Barnes & Noble.

 

«Для мене велика честь отримати це визнання. Моя команда і я надзвичайно пишаємося «Лірика», і це так багато для нас означає, оскільки це показник того, що вам подобається так само, як і нам. Дякую всій чудовій команді у допомозі випуску книги». — прокоментував Пол.

 

««Лірика» є надзвичайною книгою. Вона приголомшливо красива із майстерним книжковим дизайном». — сказав генеральний директор Barnes & Noble Джеймс Даунт, — «Пол Маккартні досліджуючи свої пісні з поетом Полом Малдуном, створив захоплююче уявлення про своє життя та творчу геніальність. Не дивно що видавці Barnes & Noble відмитили цю чудову і оригінальну книгу».

 

У цій книзі з неперевершеною відвертістю Пол розповідає про своє життя та мистецтво крізь призму 154 пісень з усіх етапів своєї кар’єри  від його ранніх дитячих композицій, через легендарне десятиліття The Beatles, через період Wings та його сольну кар’єру до сьогодення. Тексти пісень найближені до мемуарів, які ми можемо очікувати від Пола Маккартні, і  подарунок цього року не лише для кожного шанувальника Beatles, але й для бібліофілів та всіх, хто цікавиться культурою останніх 65 років.

 

Джерело:

https://www.paulmccartney.com/news-blogs/news/the-lyrics-is-the-2021-barnes-noble-book-of-the-year