Новини

Корі Тейлор наживо заспівав «Rainbow in the Dark» Діо разом зі Steel Panther
01.02.2022р. 699 Автор: Джоана
Корі Тейлор наживо заспівав «Rainbow in the Dark» Діо разом зі Steel Panther
25 січня Корі Тейлор з гуртів Slipknot і Stone Sour, а також гітарист Крістіан Мартуччі зі Stone Sour приєдналися до Steel Panther на сцені туру фестивалю Shiprocked Cruise щоб віддати шану Роні Джеймсу Діо.
 
«Гаразд, ми ніколи не робили цю пісню. Це буде чудово, тому що ми ніколи не робили цю пісню, ми ніколи не робили «Rainbow in the Dark.» — захоплювався гітарист Сатчел, коли Тейлор і Мартуччі вийшли з ними на сцену, — «Я скажу тобі чувак, я дуже схвильований, тому що я довго шукав нового співака для цієї групи.»
 
Під час розмови в ефірі радіо-шоу Full Metal Jackie у 2015 році Тейлор описав вплив, який покійний Ронні Джеймс Діо справив на нього як на музиканта:
 
«Ронні був одним із тих хлопців, які роблять все легко на вигляд. Це змушувало трохи його ненавидіти... в основному він просто говорив «Аааа!» а потім «Гаразд, я готовий йти.» і просто виходив на сцену, це була магія щовечора. Він був одним із найпрекрасніших, теплих, веселих, найкрутіших людей на планеті. Я мав задоволення зустрічатися з ним кілька разів.»
 
Steel Panther незабаром мають оголосити про свого нового басиста.
 
Також нагадаємо, що у грудні стало відомо Корі Тейлор має роль у майбутньому фільмі жахів «Ракер»
 
Джерело: