Новини

Космонавти SpaceX слухають AC / DC та Black Sabbath під час своєї історичної місії
05.06.2020р. 1119 Автор: Квітень
Космонавти SpaceX слухають AC / DC та Black Sabbath під час своєї історичної місії

Космонавти SpaceX слухають правильну музику, класику AC / DC та Black Sabbath, під час історичної місії.

Астронавти Дуг Херлі та Боб Бенкен прослухали класичний трек AC / DC «Back In Black» безпосередньо перед історичним запуском SpaceX у суботу ввечері (30 травня).
 
Космічний корабель Crew Dragon SpaceX запущений з космічного центру Кеннеді у Флориді в суботу вже потрапив до історії, оскільки це був перший в світі космічний пілотаж, який розпочала приватна компанія в США.
 
Це також був перший раз, коли космонавти вийшли в космос з американського космопорту після останнього виходу на ринок човнів американського космічного агентства (NASA) дев'ять років тому.
 
Цитуючи свого колегу Джона Бермана, який висвітлював запуск SpaceX у суботу, Керні Кенні CNN написала твіт: "Нам сказали, що астронавти слухали" Back In Black"з AC / DC на шляху до ракети. У цьому сенсі скажемо просто, для тих, хто збирається запустити, ми вітаємо вас ".
Астронавти - ветерани NASA Дуг Херлі та Боб Бенкен створили свій власний плейлист для своєї подорожі до космічного корабля "Дракон" - поряд з "Back In Black" вони зіграли "The Girl from Ipanema" 1980 року від  "The Blues Brothers" та рок-версія національного гімну США .