Новини

Легенди "бостонського" рок-н-ролу Aerosmith збираються анонсували європейські концерти у 2020 році...
11.12.2019р. 234 Автор: Квітень
Легенди "бостонського" рок-н-ролу Aerosmith збираються анонсували європейські концерти у 2020 році...
Через два роки після їхнього "прощального" туру "Aero-Vederci Baby", який відбувся під назвою Download Festival 2017", Стівен Тайлер, Джо Перрі, Бред Уітфорд, Том Гамілтон та Джой Креймер повертаються до наших берегів з двома величезними шоу-аренами.
 
O2 у Лондоні буде приймати хлопців у середу 15 липня 2020 року, перш ніж «Манчестер Арена» прийме рокерів у суботу 18 липня 2020 року.
Шоу є частиною туру "Deuces is Wild", результатом їх диво популярної резиденції на 50+ днів у парку MGM в Лас-Вегасі. У 2020 році група святкує неймовірні 50 років разом, після їх заснування в Бостоні в 1970 році, коли Джо Перрі і Стівен Тайлер об'єднали свої групи ("Jam Band" і "Chain Reaction" відповідно), щоб утворити Aerosmith.
На питання, чи був минулий тур дійсно прощальним, Стівен Тайлер віджартувався, що назва туру "Aero-Vederci" була "як" привіт, до побачення ".
 
Крім цього Стівен Тайлер буде у Лондоні в березні, як учасник одноразового концерту святкування Пітера Гріна з ,Fleetwood Mac на лондонському Паладіумі у вівторок, 25 лютого 2020 року.
 
Разом з Флітвудом та Тайлером, серед виконавців - Christine McVie, Pink Floyd’s David Gilmour, ZZ Top’s Billy Gibbons, John Mayall, Jonny Lang, Zak Starkey, and Bill Wyman.