Новини

Майбутній альбом Rammstein відкладається через брак паперу
17.02.2022р. 726 Автор: Джоана
Майбутній альбом Rammstein відкладається через брак паперу
Минулого тижня німецьке видання Sachsische представило інтерв’ю зі Свеном Хельбігом, композитором гурту Rammstein, у якому він повідомив, що майбутній восьмий альбом ймовірно відкладається через брак паперу, як також зазначили видання Metal Hammer і Metal Injection.
 
У листопаді минулого року гітарист Rammstein Річард Круспе вказав, що альбом вийде до початку їх світового туру Neue Deutsche Harte, запланованого на цей рік. Нагадаємо, що цей тур вже переносився два рази.
 
«Сам гурт наразі не знає.» — так відповів Хельбіг, коли його запитали, коли ж таки вийде новий альбом Rammstein, — «Дріб’язкова причина, відсутність паперу.» – продовжив він, — «Вони повинні мати можливість розсилати велику кількість компакт-дисків і платівок, тобто багато буклетів та обкладинок, по всьому світу за один раз. А це, ймовірно, зараз неможливо.»
 
Хельбіг також повідомив, що завершив роботу над альбомом кілька тижнів тому і додав — «Шестеро з них не знають, коли вийде альбом, вони не знають, чи відбудеться тур цього року. Вони хочуть рухатися вперед, вони хочуть грати, але замість цього, як майже всі музиканти, вони сидять, заломивши руки, чекаючи, коли нарешті будуть прийняті рішення.»
 
Джерело: