Новини

Manic Street Preachers анонсували безкоштовний концерт для медиків у Кардіфі.
15.04.2020р. 887 Автор: Квітень
Manic Street Preachers анонсували безкоштовний концерт для медиків у Кардіфі.
Manic Street Preachers зіграють два величезні концерти на Cardiff Motorpoint Arena напередодні Різдва, як подяку NHS(національна служба охорони здоров'я) за їх відважну роботу під час пандемії коронавірусу.
 
Перший з двох концертів Manic Street Preachers відбудеться у п’ятницю 4 грудня 2020 року, і вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх працівників NHS.
 
Другий концерт у суботу, 5 грудня, буде відкритий для широкої публіки, а всі кошти від продажу квитків прямують до благодійних організацій NHS.
 
Квитки на суботній концерт з обмеженням на чотири людини на продаж вже у продажу від Ticketmaster та Cardiff Motorpoint Arena з 19.00 цієї п’ятниці (10 квітня).
 
Manic Street Preachers каже: "Ми хотіли зробити щось, щоб показати нашу вдячність, любов та повагу до NHS та його дивовижних сміливих працівників. Одне безкоштовне шоу та одне шоу збору коштів здалося нам найкращим способом висловити глибоку подяку за всю їхню героїчну працю ».
 
"Я думаю, що це легкий спосіб реагувати на кризу для того, хто грає музику", - додав до BBC фронтмен Джеймс Дін Бредфілд.