Новини

Metallica написала книжку для дітей
07.08.2019р. 341
Metallica написала книжку для дітей

Хеві-метал гурт Metallica підкорює нові горизонти: музиканти написали книжку для дітей, повідомляє британська газета Guardian"Абетка Металліки" вийде з друку у листопаді і весь гонорар від цього проєкту музиканти передадуть в їхній благодійний фонд "Все в моїх руках"

Книга, написана у форматі абетки для дошкільнят, за допомогою віршиків і яскравих ілюстрацій розповідає 38-річну історію гурту. "Кожна буква алфавіту висвітлює певний момент нашої подорожі - від "Днів у гаражі" до "Повелителя ляльок", а також цікаві факти про нас", - пояснили музиканти.

Благочинна діяльність є важливою складовою діяльності гурту. За повідомленням видання New Musical Express, 16 липня Metallica відіграла найбільший за відвідуваністю концерт в її історії: на шоу у фінському місті Хамеенлінна прийшло 55 тисяч її прихильників, тобто 1% населення країни.

"Metallica відзначила це досягнення актом щедрості, передавши один євро, заплачений кожним із відвідувачів концерту, до фінського дитячого благодійного фонду Hope. Виконавчий директор фонду підтвердив внесок близько 55 тисяч євро", - пише New Musical Express.

 

Ще раніше Metallica вдалася до подібного кроку в англійському Манчестері. Перед концертом у цьому місті музиканти перерахували 40 тисяч фунтів стерлінгів на допомогу безхатченкам.