Новини

Metallica пожертвувала 283 000 фунтів стерлінгів благодійним організаціям, що допомагають незахищеним.
09.04.2020р. 409 Автор: Квітень
Metallica пожертвувала 283 000 фунтів стерлінгів благодійним організаціям, що допомагають незахищеним.
Metallica пожертвувала чотири гранти на загальну суму 350 000 доларів (283 000 фунтів стерлінгів) благодійним організаціям, які допомагають вразливим під час пандемії коронавірусу (COVID-19).
 
Було оголошено ввечері (2 квітня), що пожертва була здійснена через їхній фонд All Within My Hands Foundation, і буде розподілена чотирма благодійним організаціям - "Feeding America, Direct Relief, Crew Nation" та Національному благодійному фонду USBG.
Джеймс Хетфілд, Ларс Ульріх, Кірк Хаммет та Роберт Трухільо пояснили, що вони хочуть допомогти «тим, хто сильно постраждав» від пандемії коронавірусу, включаючи голодних, медичних працівників, які відчайдушно потребують обладнання, а також членів концертних колективів та працівників готельної роботи які залишились без роботи.
 
Крім того, Metallica повідомили, що їх концертні серії #MetallicaMondays щопонеділка, в яких видно, що група завантажує цілі концертні виступи на YouTube і Facebook, вже принесли 15 000 доларів (12 000 фунтів) від шанувальників, які також підуть на рельєф COVID-19.