Новини

Найсвіжіший альбом (реліз 19 січня ц.р.) американської команди Fall Out Boy - MANIA.
25.01.2018р. 1702 Автор: Квітень
Найсвіжіший альбом (реліз 19 січня ц.р.) американської команди Fall Out Boy - MANIA.
Mania (стилізовано як M A N I A, офіційна назва Mania: A Fall Out Boy LP) - сьомий студійний альбом американської рок-групи Fall Out Boy, випущений 19 січня 2018 року на лейблах Island Records і DCD2 Рекордс
Шостий альбом Fall Out Boy American Beauty / American Psycho приніс групі величезний комерційний успіх і був визнаний у всьому світі. Під час великого туру в підтримку альбому група почала записувати матеріал для сьомого альбому. Виробничий процес почався, коли Патрік Стамп представив пісню «Young and Menace» басиста групи Піта Вентца на Фестивалі Редінг і Лідс в 2016 році, яка надихнула Fall Out Boy на запис повноцінного альбому. В інтерв'ю Rolling Stone Вентц описав те, яким він бачить Mania: «Здається, кожен раз через деякий час ви повинні зробити перезапуск, який очистить кеш і звільнить місце на жорсткому диску. Я думаю, що Mania і стала очищенням нашої палітри »
Спочатку планувалося випустити Mania 15 вересня 2017 року, але 3 серпня 2017 Патрік Стамп оголосив, що випуск альбому відкладений до 19 січня 2018 року. «Альбом просто не готовий, ми занадто поспішили, - написав Стамп в Твіттері. - Я не збираюся записувати альбом, я щиро не вірю в те, що він вийде, принаймні, таким же сильним і дієвим, як попередній, і нам потрібно трохи більше часу, щоб належним чином записати свої виступи ».
6 листопада 2017 року група розповіла в соціальних мережах, що альбом повністю записаний, і оголосила Треклист.
На підтримку альбому гурт виконав сингли на телебаченні і відправився в Mania Tour в жовтні 2017 року. У турі, який охоплює Північну Америку та Австралію, також присутні Blackbear, Джейден Сміт і WAAX. Раніше невидана пісня «Wilson (Expensive Mistakes)» була вперше виконана 20 жовтня 2017 року під час туру.
Головний сингл «Young and Menace» був випущений 27 квітня 2017 року. Пісня має помітний вплив EDM, натякаючи на зміну звучання групи з появою альбома.Второй сингл «Champion» був випущений 22 червня в США і 23 червня по всьому міру.Третій сингл «The Last of the Real Ones» був випущено 14 вересня 2017 року. Четвертий сингл «Hold Me Tight or Do not» був випущений 15 листопада. П'ятий сингл «Wilson (Expensive Mistakes)» і музичний кліп були випущені 11 січня 2018 року.
 
Fall Out Бій (склад команди)
Патрік Стамп - вокал, ритм-гітара, програмування
Піт Вентц - бас-гітара, бек-вокал
Джо Троман - соло-гітара, бек-вокал
Енді Херлі - ударні, перкусія
 
Брали участь у записі альбому:
Джессі Шаткін - виробництво, мікшування
Батч Уолкер - виробництво
Ендрю Уеллс - виробництво
Fall Out Boy - основне виробництво
Сьюзі Шинн - розробка
Рубль Капур - помічник розробника
 
Джерела - https://falloutboy.com/#mania
- https://en.wikipedia.org/wiki/Mania_(Fall_Out_Boy_album)