Новини

Nickelback зняли Джейсона Александра в новому кліпі
17.09.2012р. 2493
Nickelback зняли Джейсона Александра в новому кліпі

Учасники популярної канадської рок-групи Nickelback представили відеокліп на пісню "Trying Not to Love You". Прем'єра шестихвилинного відеоролика відбулась на сторінці колективу на сайті "YouTube".

Для зйомок нового відеокліпу Nickelback запросили знаменитого американського актора, режисера і продюсера Джейсона Александра, який зіграв в ролику доброзичливого бармена місцевого кафе. За сюжетом, персонаж містера Александра закохується в чарівну блондинку-відвідувачку, при спілкуванні з якою стає занадто розсіяним і незграбним. Самі учасники групи Nickelback у відеокліпі не з'являються.

Незважаючи на цікавий і позитивний сюжет відеокліпу, серед користувачів мережі знайшлися такі, які визнали цей музичний відеоряд занадто примітивним і таким, що не відповідає композиції.

Трек "Trying Not to Love You" став п'ятим синглом з останнього альбому рокерів "Here and Now", реліз якого відбувся в листопаді минулого року. Відразу після виходу платівка потрапила на перше місце канадського національного чарту альбомів, а також зайняла другий рядок в американському списку "Billboard 200"