Новини

Нова пісня Саші Чемерова присвячена трагічним подіям Революції Гідності
21.02.2022р. 769 Автор: Джоана
Нова пісня Саші Чемерова присвячена трагічним подіям Революції Гідності
Саша Чемеров, засновник гуртів Димна Суміш та The Gitas, оприлюднив композицію «Кращий з кращих», яку він присвячує трагічним подіям Революції Гідності, а також загиблому у харківському теракті юнаку Дані Дідіку.
 
Пісня була вперше представлена ще у 2014-му під час Революції Гідності. Тоді музикант жив у США та хотів «підтримати своїх побратимів хоча б піснею». Але тоді композиція буквально загубилася серед великої кількості інформації, пов’язаною із військовими діями, тому музикант вирішив прибрати її з публічного доступу.
 
Ідеальний момент для нового оприлюдення настав, коли на фесті «Бандерштат» до музиканта підійшов Руслан Горовий, автор проєктів «Служба розшуку дітей» і «Так працює пам‘ять». Він попросив долучитися до вшанування пам‘яті 15-річного Дані Дідіка, який загинув під час теракту на марші єдності у Харкові в лютому 2015 року. 
 
«Після розмови пройшло декілька місяців, і я зрозумів, що час пісні «Кращий з кращих» настав. Мабуть, тоді, на початку Революції Гідності, я знову перегнав час, мабуть, ті переживання та сенси, що я вкладав в пісню, мали добре перебродити та витриматись. — ділиться Чемеров, — Датою для видання я обрав 18 лютого, саме в цей день у 2014-му почався пік протистояння між силовиками та протестувальниками. Хай «Кращий з кращих» увійде глибоко в серце кожному, хто її почує.»
 
Також, 21 квітня цього року у Києві, на майданчику закладу Bel etageвідбудеться концерт Саші Чемерова. Разом з ним виступатимуть Андрій Хливнюк (Бумбокс), Женя Галич (O.Torvald), Юрій Бардаш (YOURA), Христина Соловій, Ігор Кириленко (Hidden Element) та інші артисти.
 
 
 
 
Джерело: