Новини

Нова романтична пісня від учасника гурту Ульмо Три та співачки Lama
18.02.2022р. 772 Автор: Джоана
Нова романтична пісня від учасника гурту Ульмо Три та співачки Lama
До вже минувшого Дня закоханих співачка Наталія Дзеньків, відома як Lama та, засновник гурту Ульмо Три, музикант Костянтин Шелудько потішили своїх прихильників спільною піснею «Любов Починається».
 
За словами музикантів, інтимна лірика композиції розкриває таємницю вищої любові.
 
«Це ніжна та легка пісня двох романтиків, між якими лише зароджуються почуття. Почуття, які хочеться розділяти тільки між собою, але вони настільки сильні, що ними хочеться поділитись з усім світом. Відчуття того, що ти дістався руками до неба, став частиною всесвіту та отримав найвищу насолоду від кохання.»  розповідають про свою спільну музиканти.
 
За словами Костянтина, цю пісню він написав однієї ночі, а вже зранку зателефонував Наталї та запропонував заспівати її дуетом.
 
«Він заспівав її просто під гітару додавши декілька звуків. Свої відчуття я вже не згадаю, але це було щось неземне, космічне, ніби сам всесвіт надиктовув йому мелодію і текст, так, якби я створювала цю пісню. Вона має особливу цінність “без прикрас”, без аранжування, навіть в акустичному звучанні.»  ділиться Lama.
 
Для Наталії та Костянтина Шелудько ця співпраця вже не перша, оскільки музикант більше десяти років був учасником концертного складу співачки.
 
Також зазначимо, що гурт Ульмо Три минулого місяця представили свою кавер-версію відомої пісні «Дівчина З Коломиї» Братів Гадюкіних.
 
Джерело: