Новини

Оголошено офіційну дату прем’єри фільму про Ронні Джеймса Діо
03.02.2022р. 589 Автор: Джоана
Оголошено офіційну дату прем’єри фільму про Ронні Джеймса Діо
Світова прем’єра документального фільму «Dio: Dreamers Never Die» про легендарного співака та музиканта Роннальда Джеймса Падавона відомого як Ронні Джеймс Діо відбудеться наступного місяця під час американського фестивалю SXSW в місті Остін, штат Техас.
 
Дружина музиканта і виконавчий продюсер Венді Діо, а також режисери Дон Арготт і Деміан Фентон роками створювали проєкт про покійного рок-легенду, який помер у 2010 році у віці 67 років після боротьби з раком шлунка.
 
Згідно з описом, документальний фільм «заглиблюється у його неймовірний підйом від співака ритм-енд-блюзу та рок-н-ролу 50-х років до його ранніх часів класичного року у Rainbow Річі Блекмора до заміни культового соліста Оззі Осборна у Black Sabbath, щоб нарешті закріпитися з DIO. Біографія Ронні абсолютно унікальна для тих, хто втомився від сексу, наркотиків і рок-н-рольних кліше. Фільм про наполегливість, мрії та силу вірити у себе».
 
Світова прем’єра фільму «Dio: Dreamers Never Die» відбудеться 17 березня в театрі, а наступного дня буде доступна онлайн-трансляція.
 
 
 
 
 
Джерело: