Новини

Озі Осборн скасовував поїздку до Швейцарії для лікування хвороби Паркінсона через Covid19.
08.04.2020р. 540 Автор: Квітень
Озі Осборн скасовував поїздку до Швейцарії для лікування хвороби Паркінсона через Covid19.
Оззі Осборн скасував заплановану поїздку до Швейцарії для лікування хвороби Паркінсона через пандемію коронавірусу.
 
Коли Озі Осборн вперше виявив діагноз хвороби Паркінсона у січні цього року, дружина та менеджер Шерон повідомила у телепередачі Добрий ранок Америка", що вони їдуть до Швейцарії у квітні, щоб Оззі міг отримати інноваційне лікування.
"Все що змогли отримати в Америці ми отримали, але потрібно зробити ще дещо", - сказала тоді Шарон.
 
"Отже, у квітні ми їдемо до професора в Швейцарії, і він займається тим, як забезпечити покращення вашої імунної системи. Їдемо аби шукати і отримати відповіді "
 
Розмовляючи зі свого будинку в Каліфорнії в американському чат-шоу "Розмова" (30 березня), Шарон заявила, що заплановане лікування не буде продовжуватися.
 
"Нам довелося скасувати поїздку до Швейцарії", - сказала Шарон. "Ми повинні були поїхати восьмого квітня, але нам довелося скасувати його лікування. І ми просто зависаємо, як усі. Ви знаєте, просто намагаємось триматися подалі і мовчати. Страхітливий час. До такого важко призвичаїтись"
 
Очікувалося, що медична поїздка Озі у Швейцарію триватиме від шести до восьми тижнів, і раніше саме це змусило Оззі скасувати продовження свого  прощального туру "No More Tours 2".
 
Минулого тижня дочка Озі Келлі Осборн розпочала кампанію "Залишатися вдома для Озі", закликаючи людей до самоізоляції під час кризи коронавірусу.
"Обоє моїх батьків мають високий ризик, особливо мій тато", - написала Келлі в Instagram. "Якби я знала 3 тижні тому, коли я відправила їх у Панаму, що це може бути останній раз, коли я могла б обійняти їх і поцілувати  ... я би затримала їх."
 
"Однак це жертви, які ми повинні зробити. Я залишаюся вдома для мами і тата. Якщо у вас нікого не залишається вдома, я прошу вас #StayHomeForOzzy "
 
У вихідні Келлі поділилася фотографією соціальної дистанції сім'ї Осборн біля їхнього басейну під час носіння масок.
Вона написала: «Сьогодні вперше я побачила своїх батьків майже за 3 тижні !!! Хоча мені не вдалося їх обійняти .... в цей момент я візьму те, що можу отримати ".
 
Публікація в Instagram також містила скріншот з тексту Ozzy, який гласив: "Це було мило бачити тебе сьогодні. Це розбиває моє серце, що я не міг дати тобі поцілунку та обійму ».
 
Восени Оззі Осборн з туром "No More Tours 2" мав би потрапити до Великобританії .