Новини

Оззі Осборн із дружиною готові прийняти українських біженців у Великій Британії
28.04.2022р. 1192 Автор: Такт
Оззі Осборн із дружиною готові прийняти українських біженців у Великій Британії

Британський рок-музикант Оззі Осборн відреагував на війну в Україні та заявив, що готовий допомогти українцям, які втікають із зони бойових дій у безпечні регіони. Він готовий надати свій будинок у графстві Бакінгемшир двом українським родинам.

 

73-річний Оззі Осборн та його дружина Шерон ще на початку квітня зверталися до своєї аудиторії в інстаграмі із проханням підтримати Україну після російського вторгнення. Для відео телеведуча навіть одягнула символічний блакитний костюм та жовту блузу, висловлюючи солідарність Україні.

А днями журналісти британського ЗМІ поспілкувались з подружжям та з'ясували, що пара готова надати житло українцями, але зробити це не так просто через бюрократію, яка гальмує процес. Проте вони намагаються якнайшвидше все залагодити і поселити сім'ї у невеликому селі Джорданс (графство Бакінгемшир), Велика Британія. Подружжя там не проживає і нерухомість пустує.

 

Оззі дуже добре відомий в Україні, я думаю, вони (українці, – ред.) були б щасливі,
– сказала Шерон.

Варто додати, що в британському селі проживає близько 700 людей. Колись жінка Осборна зізнавалась, що обрала для купівлі саме цей будинок, оскільки він розташований "за багато миль" від найближчого пабу. Це гарантує, що у неї та чоловіка таким чином не виникне спокуси випити пінту пива.
Інформація; https://showbiz.24tv.ua/ozzi-osborn-druzhinoyu-gotovi-priynyati-ukrayinskih-bizhentsiv_n1965432