Новини

Оззі Озборн та Soundwaves Art Foundation збирають гроші для підтримки музикантів
11.11.2021р. 336 Автор: Джоана
Оззі Озборн та Soundwaves Art Foundation збирають гроші для підтримки музикантів

Оззі Осборн об’єднався з Soundwaves Art Foundation, у створенні унікальних творів мистецтва, щоб допомоги у зібранні коштів для Sweet Relief, організації, що надає фінансову допомогу музикантам і працівникам музичної індустрії, які цього потребують.

 

Згідно з повідомленням у Twitter Осборна, він підписав 10 творів мистецтва, щоб допомогти зібрати гроші для музикантів і членів команди, які постраждали від пандемії COVID-19. Існує кілька варіантів ілюстрації, натхненних двома його найвідомішими піснями, "Crazy Train" і "Mama, I'm Coming Home". На фото в твіті видно, як Оззі підписує один із них.

 

Спочатку оригінальні звукові хвилі для обох пісень були доступні в різних кольорах, кожна з яких представляла різний текст. Вони були розроблені Тімом Вейкфілдом і коштували 3500 доларів. Ці вироби були розпродані, але все ще є принти.

 

На гравюрах є тексти пісень, написаних від руки Принцем темряви та надрукованих на творі, але вони не були безпосередньо підписані ним. Ціна на відбитки коливається від 75 до 330 доларів, залежно від розміру та того, чи оформлено  рамкою. Кожен із них має сертифікат автентичності.

 

Згідно з веб-сайтом Soundwaves Art Foundation, компанія зібрала понад 5 мільйонів доларів, щоб пожертвувати їх різноманітним благодійним організаціям по всьому світу. Люди з 82 країн придбали твори мистецтва, створені Вейкфілдом та художниками, з якими він працював. Вейкфілд використовує мультимедійний арт-процес, щоб придумати дизайн, а музиканти працюють з ним, щоб доопрацювати кольори та інші деталі.

 

Переглянути картини і прибати їх можна тут:

https://soundwavesartfoundation.com/collections/ozzy-osbourne

 

Джерело:

https://loudwire.com/ozzy-osbourne-soundwaves-art-foundation-raise-money-sweet-relief/