Новини

Ozzy Osbourne - Без сцени у мене просто розривається серце
04.03.2020р. 437
Ozzy Osbourne - Без сцени у мене просто розривається серце

71-річна легенда "металу" з'явилася у британському Good Morning Britain (понеділок, 2 березня), аби поговорити стосовно свого нового альбому Ordinary Man та розповісти про свій складний минулий рік, під час якого Оззі переніс пневмонію, отримав серйознону травму шиїпісля падіння зі сцени, і у січні вже цього рокуу нього виявити хворобу Паркінсона.

Оззі, який минулого місяця взяв участь північноамериканському турне 2020 року, але, зп стпном здоров'я призупинв його, каже, що незважаючи на всі його невдачі, він і думати навіть не хоче, щоб більше не виступати наживо.

"Моє бажання - повернутися на сцену", - сказав Оззі. "Я ще не готовий повісити мікрофон. Я цим живу. Робити шоу "

На запитання, що лікарі думають з цього приводу, Оззі відповів: "Це так, як вони кажуть" ти повинен тренуватися, ти повинен вправлятись ".

«Я займаюся фізичними вправами, наскільки я можу, у мене є тренер, я займаюся пілатесом, маю масажистів та медсестер... Але найкращі ліки, які я можу отримати, - це бути перед аудиторією, яка розраджує моє серце...аби бути чесним ».

На запитання про те, що станеться, якщо він більше не виступить у прямому ефірі, Оззі твердо відповів: "Я буду виступати. Абсолютно (визначено). Я буду там (на сцені), маю це сказати. Це не варіант, тому що я це зроблю. Я рішуче налаштований, навіть якщо це буде лише одне шоу і прощання, я зроблю це ще раз."

Єдине, що… Шерон сказала мені одного разу: «що ти будеш робити, якщо ти не зможеш цього зробити?» Я сказав їй: «Немає жодної іншої  можливості, я повинен це зробити». Тому що це єдине, що я коли-небудь робив у своєму житті. Це єдине, що я коли-небудь хотів зробити, це єдине, що я впевнено відчуваю, що можу зробити ».

Нагадаємо , що Ozzy’s No More Tours 2 зі спеціальними гостями Judas Priest відбудеться в Judas Priest в п’ятницю 23 жовтня, перш ніж відбудуться концерти в Глазго, Лондоні, Бірмінгемі, Манчестері, Дубліні та Ноттінгемі.

Ці шоу мали статися у січні та лютому 2019 року, Оззі вперше відклав тур на початок 2020 року через свою пневмонію та важку інфекцію верхніх дихальних шляхів. Однак «повільніше, ніж очікувалося», Оззі після його падіння змусило його вдруге відкласти його в жовтні 2019 року.

Минулої п’ятниці (28 лютого) новий альбом Озі «Ordinary Man» зафіксував пномер 3 у Великобританії. Це найвища позиція його сольних альбомів за останні часи.

Джерело - https://www.planetrock.com/news/rock-news/ozzy-osbourne-heart-broken/