Новини

Placebo представили ще одну пісню зі свого майбутнього альбому
14.01.2022р. 702 Автор: Джоана
Placebo представили ще одну пісню зі свого майбутнього альбому

Британський гурт Placebo представили візуалізоване музичне відео для свого нового синглу «Try Better Next Time». Пісня входить до майбутнього студійного альбому гурту «Never Let Me Go», який вийде 25 березня цього року.

 

Учасники гурту коментують цей сингл: «Try Better Next Time» ще більше розкриває щирий і чесний опис нашого сучасного часу представленого в альбомі «Never Let Me Go».

 

«Попередні пісні «Beautiful James» є суворим коментарем до поширення дурних думок, а наступна «Surrounded By Spies» піднімає тему насиченості технологіями. А пісня «Try Better Next Time» є гострою центральною частиною альбому і може сприйматися як апокаліптичне бачення майбутнього.»

 

«Коли Браян Молко (вокаліст гурту) розмірковує про те, як ми можемо «виростити плавники і повернутися у воду», це пропонується для блага. Це відкидання свого Его перед обличчям екологічної катастрофи в знак визнання всього, того що людство зробило для планети.»

 

«Світ постійно обертається, під впливом людства чи ні. Це не кінець світу, а лише кінець людства, відмінність, яку ми не в змозі визнати у нашій надмірній гордовитості. Матінка-природа дуже втомилася від нас. Наступного разу спробуйте краще.»

 

 

 

 

Джерело:

https://www.antimusic.com/news/placebo-try-better-next-time-single-visualizer-video-011222/